Zamknij

To już tradycja. Toruń znów będzie organizatorem tej efektownej imprezy!

18:48, 17.11.2016 | Michał Malinowski, Informacja prasowa
Skomentuj Kolejne driftowe emocje już pod koniec kwietnia Fot. Kamila Gąsior
REKLAMA

Impreza pod nazwą Drift Open Polish Drift Series ponownie zawita do toruńskiego motoparku. Na uczestników oraz przybyłych gości czekają niezapomniane emocje.

To już dziewiąty rok działalności Drift Open w Polsce, a także poza jej granicami. Przyszły rok przynosi wiele niespodzianek i miejsc, w których driftowe emocje zawitają po raz pierwszy. Tradycyjnie oficjalne rozpoczęcie sezonu naszej serii rozpoczynamy od zawodów w Motoparku Toruń – równocześnie impreza połączona jest z ogólnopolskim zlotem marki BMW.

- Jesteśmy oddani naszej pasji, która przynosi wiele niezapomnianych emocji nie tylko dla zawodników startujących w naszych zawodach ale także dla publiczności. Bardzo ważny jest dla nas rozwój a także chęć rozpowszechniania wizerunku tego rodzaju motorsportu – mówi Kamila Gąsior, dyrektor biura prasowego Drift Open. 

Druga runda odbędzie się niedaleko Gdańska na nowo powstałym obiekcie Autodrom Pomorze w Pszczółkach. Nowe miejsce i nowe wyzwania dla organizatorów, ale także dla zawodników zmagających się w kontrolowanym poślizgu. Kolejną nowością jest zorganizowanie zawodów w Czarnej Górze niedaleko Kłodzka. 

- Będzie to nasza trzecia runda tym razem górska. Z gór przeniesiemy się kolejny raz w okolice polskiego morza – do Motoparku Koszalin – dodaje Kamila Gąsior. - Ostatnia finałowa runda, uliczno-górska odbędzie się w Limanowej na trasach GSMP. To ona wyłoni mistrza  sezonu 2017. Mamy nadzieję, że stworzony przez nas kalendarz z myślą o wszystkich zawodnikach, kontrahentach oraz fanach przypadnie Państwu do gustu i będziemy mogli spotkać się na żywo podczas naszych zawodów. Zapraszamy bardzo serdecznie.

Toruńska odsłona jest zaplanowana na 28-29 kwietnia 2017 roku. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu. 

(Michał Malinowski, Informacja prasowa)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%