Torunianie nie dali żadnych szans. Cracovia zdemolowana!

17.00, 21.09.2022 A.J.
Skomentuj fot. Facebook/KH Energa Toruń

Trwa piękna i zwycięska passa toruńskich hokeistów. Po niedzielnej demolce i zwycięstwu 7:0 z Tauron Podhale Nowy Targ wczoraj (wtorek) torunianie na własnym lodowisku pokonali Cracovię Kraków aż 6:2.

Przypomnijmy, we wtorek, 20 września zostały rozegrane dwa zaległe mecze pierwszej kolejki Polskiej Hokej Ligi. Marma Ciarko STS Sanok dzięki piorunującej trzeciej tercji pokonała faworyzowany GKS Tychy, a KH Energa Toruń pewnie wygrał z wyżej notowaną Cracovią.

Do nieoczekiwanego rozstrzygnięcia doszło w Toruniu, gdzie KH Energa pewnie wygrał z Cracovią. Stalowe Pierniki również świetnie zagrały w trzeciej tercji, w której strzeliły cztery gole.

Po czterech ligowych kolejkach KH Energa Toruń jest liderem ligowej tabeli, mając na koncie trzy zwycięstwa i porażkę.

Kolejny mecz w piątek w Toruniu o 18:30 z GKS-em Katowice.

KH Energa Toruń Comarch Cracovia 6:2 (0:0, 2:1, 4:1)

Maćkowski 27, Elomaa 29, Kamil Kalinowski 46, Michał Kalinowski 53, Koskinen 58, Jeskanen 58 - Gula 26, Husak 50