Zamknij

W galerii nie tylko zakupy! Tam będzie boisko z prawdziwego zdarzenia

16:00, 26.06.2022 | D.W.
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Depositphotos.com
REKLAMA

Teren przy toruńskim centrum handlowe zamieni się w boisko do piłki nożnej. Tak ma być przez cały, najbliższy miesiąc. 

Lipcowe dni w Atrium Copernicus upłyną pod hasłem FutboLOVE wakacje. Przed centrum handlowym, tuż przy głównym wejściu od strony rotundy, powstanie piłkarskie boisko z bandami. Warsztaty, zabawy dla najmłodszych oraz turnieje piłkarskie to tylko część atrakcji zaplanowanych na lipiec w tym miejscu.

Przez cały miesiąc, od poniedziałku do piątku, na boisku przy centrum handlowym będą odbywać się darmowe treningi piłkarskie pod okiem wykwalifikowanych trenerów z Juventus Academy Toruń. Na godzinę 14.00 przewidziane są zajęcia dla dzieci urodzonych między 2009 a 2012 rokiem, natomiast godzinę później w treningu będą mogły wziąć udział młodsze roczniki (2013-2015).

W pozostałym czasie boisko będzie dostępne dla wszystkich chcących spróbować swoich sił w footbolowej zabawie. Ponadto, w każdą sobotę lipca, obok głównego boiska, powstanie Piłkarskie Przedszkole, czyli strefa aktywności dla dzieci do lat 3.

- Lipcowe dni w Atrium Copernicus to czas sportu i zabawy dla całych rodzin. We współpracy z wykwalifikowanymi trenerami z toruńskich klubów piłkarskich przygotowaliśmy szereg futbolowych atrakcji dla młodszych i starszych mieszkańców Torunia. Każdy mały fan piłki nożnej znajdzie atrakcje dla siebie. Zapraszamy do aktywnego spędzenia lata z nami

- mówi Ewa Machowska-Górna, dyrektor centrum handlowego Atrium Copernicus.

Będą turnieje

W każdą sobotę lipca, obok głównego boiska, powstanie Piłkarskie Przedszkole, czyli strefa aktywności dla dzieci do lat 3.

Co sobotę odbywać się będą również piłkarskie turnieje. Mogą wziąć w nich udział zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. W każdym tygodniu w rywalizacji będą uczestniczyć zawodnicy w innej kategorii wiekowej, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Łącznie w turniejach może wziąć udział aż 250 ochotników i ochotniczek!

Zapisy do turnieju przyjmowane są pod e-mailem: [email protected]

(D.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%