Jak donosi Sportowy Toruń w najnowszym klipie promującym galę THE WAR 3 wystąpił słynny kulturysta Michał Karmowski. To kolejna po Medusie i Julii Kupiec popularna medialna postać wspierająca projekt Denisa Załęckiego. Czy „Jaglak” zdecyduje się walczyć na gołe pięści? To okaże się już wkrótce.
Trzecia edycja THE WAR odbędzie się w piątek, 26 listopada. Transmisja tylko w systemie PPV. Na THE WAR 3 powróci 8-osobowy turniej mężczyzn na zasadach K-1 + łokcie + uderzenia głową.
Po raz pierwszy kibice zobaczą także turniej kobiet na gołe pięści. Zawodniczki będą się bić na zasadach boksu i znamy już komplet uczestniczek, które zdecydowały się wziąć udział w zawodach. Oprócz turniejów indywidualnych dojdzie także do walk 3vs3.
GLADIATORZY zmierzą się z ekipą WARRIORS, a dziewczyny z DEVILS tym razem stoczą grupowy bój z VIPERS. Przewidziane jest także pierwsze starcie 5vs5.
– Powtarzam na każdym kroku, że to będzie nowy początek THE WAR. Chcemy dać fanom naprawdę mocny produkt i zaprezentować nową jakość. To będzie najlepsza i najciekawsza gala z walkami na gołe pięści. Obiecuję wam to – mówi pomysłodawca projektu Denis „BAD BOY” Załęcki, który ze wsparciem firmy PROFINANS organizuje galę THE WAR 3.
Więcej o sporcie w Toruniu TUTAJ.
2 0
Jaki celebryt?!!! Nic tylko w morde strzelić takiemu
1 0
Chyba celebrytki hahahahahah
0 0
celebryta buhaaaaaa... oj ludzie ludzie
0 0
Z niego celebryta jak nic ciekawe z kad pieniądze maja wszytskie lewe interesy przecież ten człowiek nawet dnia nie przepracował.