Zamknij
REKLAMA

Ruszyły rowerowe mistrzostwa Torunia. Jak wziąć udział?

10:08, 05.05.2020 | ddtorun.pl/materiały prasowe
Skomentuj
Foto. Deposit Photos
REKLAMA

Ruszyły rowerowe mistrzostwa Torunia. Jak wziąć udział?

Zawody rozpoczęły się 4 maja. Mieszkańcy Grodu Kopernika są wyraźnie spragnieni ruchu na świeżym powietrzu: spacerując, biegając czy jeżdżąc na rowerze. Właśnie z tym ostatnim rodzajem aktywności związana jest akcja TSŻ Toruń i Drwęcy Kaszczorek - Rowerowe Mistrzostwa Torunia z TSŻ i Drwęcą.

- Aktywność fizyczna przy zachowaniu wszelkich reguł bezpieczeństwa jest jak najbardziej wskazana. Musimy poczekać nim będziemy mogli ze sobą rywalizować bezpośrednio, jednak możemy to robić korespondencyjnie. Toruńskie kluby speedrowerowe wyszły z inicjatywą, dzięki której jest to możliwe - piszą organizatorzy.

Mieszkańcy Grodu Kopernika są wyraźnie spragnieni ruchu na świeżym powietrzu: spacerując, biegając czy jeżdżąc na rowerze. Właśnie z tym ostatnim rodzajem aktywności związana jest akcja TSŻ Toruń i Drwęcy Kaszczorek - Rowerowe Mistrzostwa Torunia z TSŻ i Drwęcą. W jej ramach zorganizowano rywalizację w aplikacji Endomondo. Wygra ten, kto zdobędzie najwięcej kilometrów podczas: jazdy na rowerze, kolarstwa górskiego i kolarstwa. Rywalizacja będzie trwać od 4 maja do 4 czerwca 2020. Aby trening był zaliczony musi być rejestrowany za pomocą GPSu.

Link do rywalizacji TUTAJ. Speedrowerzyści na tory powrócą zgodnie z pozytywnym wariantem 21 czerwca, a rywalem zarówno TSŻ jak i Drwęcy w ramach 1. kolejki CS Superligi będą Lwy Avia Częstochowa - brązowy medalista ubiegłorocznych rozgrywek. Plan B zakłada, że sezon speedrowerowy wystartuje 2 sierpnia.

(ddtorun.pl/materiały prasowe)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz