Zamknij
REKLAMA

Hokeiści z Torunia mają trenera na nowy sezon!

14:29, 15.03.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum

Hokeiści KH Energa Toruń wiedzą już z kim będą pracować w kolejnym sezonie. Juryj Czuch, który osiągnął z torunianami w tym sezonie ćwierćfinał będzie przez najbliższe dwa lata trenerem Stalowych Pierników.

To bardzo dobre informacje, bo zapewniają klubowi stabilność i odpowiednie przygotowanie do kolejnych rozgrywek. W minionym sezonie Czuch wygrał z Energą 21 spotkań (na 42) i podjął walkę z faworyzowanym Podhalem Nowy Targ w walce o awans do półfinały ligi. Torunianie stawiali spory opór ale ostatecznie przegrali 2:4. Tegoroczne osiągnięcia pozwalają z nadzieją patrzeć na kolejne sezony. 

Juryj Czuch podpisał z KH Energą Toruń kontrakt na dwa lata. 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone