Pomorzanin Toruń pewnie pokonuje LKS Rogowo. Na półmetku rozgrywek jest na 4. miejscu [ZDJĘCIA]

13:19, 05.11.2018 MM Aktualizacja: 13:34, 05.11.2018
Skomentuj Fot. Joanna Zdancewicz Fot. Joanna Zdancewicz

Laskarze Pomorzanina Toruń zakończyli zmagania w rundzie jesiennej pierwszej ligi hokeja na trawie. W niedzielę podopieczni Piotra Żółtowskiego pokonali przed własną publicznością LKS Rogowo 3:0.

Do tego spotkania nasza drużyna podeszła bez kilku podstawowych zawodników  w tym m.in. Krystiana Makowskiego i Michała Raciniewskiego. Pierwsza kwarta stała na wyrównanym poziomie. Po 35 minutach na tablicy świetlnej widniał bezbramkowy wynik.

Kluczowa dla losów tego spotkania okazała się druga odsłona wygrana przez torunian 3:0. Strzelanie rozpoczął w 50. minucie Michał Makowski po świetnie rozegranym krótkim rogu. Na 2:0 minutę później podwyższył Artur Kościelski. W 68. minucie rezultat ustalił Michał Makowski.

Na półmetku rozgrywek nasz zespół plasuje się na 4. miejscu w tabeli. Teraz drużyna rozpocznie przygotowania do sezonu halowego.

Pomorzanin Toruń - LKS Rogowo 3:0 (0:0)

1:0 Michał Makowski (50R), 2:0 Artur Kościelski (51), 3:0 Michał Makowski (68R)

Pomorzanin: Michał Śliwiński - Michał Makowski, Miłosz Szreder, Damian Mondrzejewski, Arkadiusz Rutkowski, Sebastian Sellner, Patryk Karamuz, Michał Dawid, Wojciech Rutkowski, Michał Kunklewski, Filip Sobczak oraz Bartosz Żywiczka, Adrian Makowski, Artur Kościelski

LKS Rogowo: Bartosz Nowicki - Wojciech Kasprzyk, Tomasz Bembenek, Szymon Pilaczyński, Daniel Chojnacki, Maksymilian Koperski, Przemysław Bernard, Karol Przywara, Michał Lange, Szymon Hyla, Eryk Bembenek oraz Jakub Bosacki, Artur Szelagowski, Cyprian Antkowiak