Zamknij
REKLAMA

To jedyna tak silna i utytułowana policjantka w toruńskim garnizonie

14:53, 16.05.2018 | Oprac. MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

W walce o Puchar Polski Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc w Dzierżoniowie wzięła udział policjantka toruńskiego garnizonu. Zajęła pierwsze miejsca i wywalczyła dwa tytuły w kategorii OPEN KOBIET. Puchar Polski Służb Mundurowych oraz  XIV Otwartych Mistrzostw Dzierżoniowa w tym roku należą do sierż. szt. Marzeny Grzelak  reprezentującej Komendę Miejską  Policji w Toruniu.

W sobotę 12 maja w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbyły się połączone imprezy o Puchar Polski służb mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc oraz XIV Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Mężczyzn i Kobiet. Zawody miały na celu uczczenie pamięci Wojciecha Jastrzębia – podoficera Służby Więziennej, wieloletniego funkcjonariusza aresztu śledczego w Świdnicy.

Do udziału w Pucharze Polski Służb Mundurowych organizatorzy zaprosili żołnierzy, funkcjonariuszy i pracowników służb mundurowych, a także emerytów tych służb. Zawody rozegrane zostały w 7 kategoriach wagowych (do 75 kg, do 82,5 kg, do 90 kg, do 100 kg, do 110 kg, do 125 kg oraz powyżej 125 kg) oraz 3 OPEN (Kobiety, Senior, Weteran).

Dodatkowo zawodnicy zdobywali również punkty do klasyfikacji drużynowej. Do udziału w Mistrzostwach Dzierżoniowa organizatorzy zapraszali  zawodników klubów sportowych, stowarzyszeń i organizacji sportowych, zawodników niezrzeszonych, a także zawodników biorący udział w Pucharze Polski służb mundurowych. Walka o zwycięstwo toczyła się  w 8 kategoriach wagowych (do 67,5 kg, do 75 kg, do 82,5 kg, do 90 kg, do 100 kg, do 110 kg, do 125 kg oraz powyżej 125 kg) oraz 5 OPEN (Kobiety, Młodzik, Junior, Senior, Weteran).

Organizatorami imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie i Areszt Śledczy w Świdnicy, a współfinansowana była ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju  Społecznego  na lata  2015-2020. Na pomoście stanęło łącznie 87 zawodników oraz zawodniczek, którzy przyjechali do Dzierżoniowa z różnych części naszego kraju m.in. z Giżycka, Katowic, Kielc, Gdańska, Gdyni, Torunia, Krakowa, Wrocławia i Międzylesia.  

W walce o Puchar Polski służb mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc  w kategorii OPEN KOBIET oraz w XIV Otwartych Mistrzostwach Dzierżoniowa  również w wyciskaniu sztangi leżąc kobiet i mężczyzn w kategorii OPEN KOBIET, pierwsze miejsca zajęła funkcjonariuszka reprezentująca Komendę Miejską Policji w Toruniu sierż. szt. Marzena Grzelak, która na co dzień pełni służbę w Wydziale Ruchu Drogowego, a której liczne sukcesy opisywaliśmy już wielokrotnie. 

(Oprac. MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

RobertRobert

0 1

Brawo???? 09:29, 18.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone