REKLAMA

Tak się szkoli w gminie Zbójno kolarskie talenty. Oto kolejny z nich

11:26, 07.12.2017 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Eliza na najwyższym stopniu podium Fot. Nadesłana

Eliza Rabażyńska to po Weronice Wróblewskiej kolejny kolarski talent, który trenuje pod okiem Wiesława Młodziankiewicza w klubie Cyklista Zbójno i LUKS Grodno Nowogród. Przybliżamy sukcesy utalentowanej 12 – latki. 

Eliza Rabażyńska to 12-letnia mieszkanka Zbójna. Trenuje w klubie kolarskim Cyklista Zbójno, LUKS Grodno Nowogród oraz ALKS STAL Grudziądz. Pomimo krótkiej kariery kolarskiej ma już na swoim koncie dużę osiągnięcia.

Eliza może się pochwalić tytułem mistrzyni Polski ze startu wspólnego (2016 rok) oraz wicemistrzyni Polski szkółek kolarskich w jeździe indywidualnej na czas (2016). W tym roku zajęła drugie miejsce w mistrzostwach Polski szkółek kolarskich ze startu wspólnego,  a także wygrała mistrzostwa województwa kujawsko – pomorskiego ze startu wspólnego oraz była najlepsza w jeździe dwójkami na czas. 

Ponadto na koncie Elizy także zwycięstwo w kolarskiej lidzie uczniowskich klubów sportowych województwa kujawsko – pomorskiego w kategorii żaków (2017) i drugie miejsce w Nutella Mini Tour de Pologne w Zakopanem

(MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017