Zamknij

Wielki powrót do Torunia. Hit transferowy Katarzynek!

13:09, 04.08.2022 | A.J.
Skomentuj fot. Agnieszka Bielecka
REKLAMA

To wiadomość, która z pewnością ucieszy sporą rzeszę kibiców. Jedna z najbardziej charyzmatycznych polskich zawodniczek w nadchodzącym sezonie Energa Basket Ligi Kobiet zagra w barwach Energi.

Chodzi o Angelikę Stankiewicz. Ostatni raz w toruńskich barwach popularna „Siwa” grała w sezonie 2018/19. Wystąpiła wtedy w 27 meczach i zdobywała średnio 10,7 punktu na mecz. Kolejne lata spędziła w Ceglédi EKK (Węgry), Herner TC (Niemcy) oraz Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz. W klubie lokalnych rywali grała przez ostatnie dwa sezony.

 

Angelika Stankiewicz urodziła się 31 marca 1995 roku w Warszawie. Mierzy 170 cm wzrostu. Może grać na pozycji rzucającej oraz rozgrywającej.

- Cieszymy się z pozyskania tak dobrej zawodniczki do naszego klubu. Powrót Angeliki Stankiewicz do Torunia jest dla nas bardzo dużym wydarzeniem. Obie strony dążyły do tego i chciały ze sobą współpracować, dlatego udało się sfinalizować rozmowy. Klub wspomina Angelikę jako bardzo pozytywną osobę, która wnosiła ducha walki do zespołu. Z pewnością będzie ważnym filarem naszej drużyny 

– skomentowała dyrektor klubu, Krystyna Bazińska-Michałowska.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym sezonie Katarzynki zajęły 10 (przedostatnie) miejsce w Basket Lidze Kobiet. 

Zobacz także:

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

WujoWujo

1 1

W mojej ocenie to błąd... Kontuzja za kontuzją a później przejście do Bydgoszczy 20:22, 04.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%