Wszystko wskazuje na to, że Energa Toruń planuje w najbliższym sezonie namieszać w lidze. To za sprawą najnowszego kontraktu.
Energa Toruń chciałaby zapewne jak najszybciej zapomnieć o minionym sezonie, który zakończyła na dopiero 10., swoja drogą przedostatniej pozycji w ligowej tabeli. Zespół z grodu Kopernika wygrał trzy mecze, a siedemnastokrotnie musiał uznawać wyższość rywalek.
Być może, a to ze względu na nową zawodniczkę, która pojawiła się właśnie w Toruniu. W sezonie 2022/2023 grą Energii będzie kierować Alexis Michelle Jones.
Urodzona w 1994 roku Amerykanka pierwsze kroki w koszykarskiej karierze stawiała w MacArthur High School w Texasie.
- Kolejnym etapem sportowej przygody były uniwersytety Duke, a następnie Baylor. W 2017 roku Alexis Jones została wybrana z numerem 12 w pierwszej rundzie draftu WNBA przez Minnesotę Lynx, z którą w tym samym roku zdobyła mistrzostwo ligi
- informuje klub.
[WIDEO]1674[/WIDEO]
Później grała także w Los Angeles Sparks oraz w drużynie Atlanta Dream. Pierwszą połowę 2022 roku spędziła z kolei w Meksyku, gdzie wraz z drużyną Fuerza Regia zakończyła rozgrywki dopiero na półfinale. Nowa rozgrywająca Katarzynek notowała tam średnio 15,3 punktu, 5,5 asysty oraz 5,7 zbiórki na mecz.
Alexis Michelle Jones łącznie na parkietach WNBA zaliczyła 90 spotkań.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz