Toruńskie koszykarki przegrywają przed własną publicznością! Tym razem lepsze okazały się zawodniczki z Gorzowa

12:02, 02.12.2019 AJ Aktualizacja: 12:16, 02.12.2019
Skomentuj Foto. Agnieszka Bielecka Foto. Agnieszka Bielecka

Toruńskie koszykarki przegrywają przed własną publicznością! [FOTO]

Energa Toruń przegrała przed własną publicznością z Polską Strefą Inwestycji Enea Gorzów Wielkopolski 61:90.

Toruńskie koszykarki od początku spotkania musiały gonić wynik. Pierwszą kwartę przegrały 13:22, drugą 21:30, a trzecią 10:20. Czwarta kwarta też była na korzyść zespołu z Gorzowa, którą wygrały 17:18. Najskuteczniejsza w ekipie Energi Toruń okazała się Latoya Williams, która zdobyłą 15 punktów. Niestety gorzowianki w każdym elemencie rozgrywki dominowały nad Energą Toruń, a to przełożyło się na zasłużoną 29-punktową wygraną.

Energa Toruń po 8. ligowych kolejkach są na 11. miejscu w tabeli. Mają na koncie jedno zwycięstwo i siedem porażek. Teraz przed toruniankami bardzo ciężkie zadanie. W sobotę wyjazdowe spotkanie z CCC Polkowice.