Zamknij
REKLAMA

Gwiazda internetu, "polski Messi" grał w Elanie Toruń! Wystąpi w Turbokozaku!

10:35, 02.04.2020 | FD
Skomentuj
fot. dzięki uprzejmości Rafała Wyrzykowskiego/ elanatorun.com
REKLAMA

Gwiazda internetu, "polski Messi" grał w Elanie Toruń! Wystąpi w Turbokozaku!

Kojarzycie popularny w internecie film, na którym piłkarz-amator podbija papier toaletowy, ale robi to tak niefortunnie, że uszkadza sobie nogę i telewizor? Autor nagrania, czyli pan Marek, nazwany "polskim Messim" grał kiedyś w jednej z drużyn Elany Toruń! Co więcej, wystąpi teraz w Turbokozaku!

Pan Marek chciał wziąć udział w popularnym wyzwaniu, polegającym na podbijaniu rolki papieru toaletowego (prześmiewczego symbolu siedzenia w domu i koronawirusa). Choć przez pierwsze sekundy imponował techniką, to mały błąd kosztował go utratę telewizora, uszkodzenie palca u nogi i... gniew żony - zobaczcie sami!

(Uwaga, na filmie padają wulgaryzmy!)

Popularność pana Marka natychmiast stała się ogromna, a on sam został nazwany "polskim Messim" (jak podkreśla w wywiadzie dla oficjalnej strony Elany, sam nazwał się tak trochę prześmiewczo i przewrotnie, wrzucając film do sieci). Sławę zawodnika postanowił wykorzystać Canal Plus. Stacja zaprosiła go do programu Turbokozak, jednego z najpopularniejszych formatów w polskiej piłce nożnej, sprawdzającego techniczne umiejętności poszczególnych zawodników. Co ciekawe, program był nagrywany w... Toruniu! Pan Marek pochodzi bowiem z naszego regionu, chodził w Toruniu do szkoły i grał kiedyś - jak wynika z wywiadu, którego udzielił stronie elanatorun.com - w juniorach starszych i młodszych Elany, a także Pomorzaninie.

Świat jak widać jest bardzo mały! Turbokozaka z Torunia zobaczycie w najbliższą niedzielę (5 kwietnia) o godzinie 20:30

 

 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz