Drużyna byłego selekcjonera biało - czerwonych wygrywa z Elaną Toruń [WIDEO]

10:04, 26.02.2018 MM Aktualizacja: 10:05, 26.02.2018
Skomentuj Fot. Tomasz Berent Fot. Tomasz Berent

Za piłkarzami Elany Toruń kolejny mecz kontrolny przed startem rundy rewanżowej w rozgrywkach trzeciej ligi. Tym razem rywalem żółto – niebieskich był Widzew Łódź, prowadzony przez Franciszka Smudę, który ograł w sobotę gospodarzy 2:0.

Elana jest po obozie przygotowawczym w Rybniku, gdzie rozegrała kilka sparingów. W sobotę, już w Toruniu, na boisku przy ul. Przy Skarpie, podopieczni Rafała Góraka zmierzyli się z Widzewem Łódź, grającym na co dzień w drugiej lidze.

Goście byli stroną dominującą w tym meczu, co miało przełożenie na wynik. Łodzianie triumfowali po golach Karola Stanka z 31. minuty i Kacpra Falona z 52. minuty. Dla obydwu trenerów była to doskonała okazja do przetestowania ustawień oraz zawodników, dlatego też w każdej z połów można było zobaczyć na boisku innych graczy.

Warto dodać, że Rafał Górak nie mógł tego dnia skorzystać z Kordiana Górki, który ma skręconą kostkę i czeka go kilka dni przerwy. Kontuzjowani wciąż są Aleksander Tomaszewski i Jakub Kuliński. Przed żółto – niebieskimi jeszcze jeden mecz kontrolny. W najbliższy weekend zagrają z Chemikiem Bydgoszcz, by tydzień później rozpocząć bój o drugą ligą od meczu przed własną publicznością z Kotwicą Kołobrzeg.

Skład Elany Toruń:

I połowa: Nowak – Urbański, Felsch, Ciach, Kryszak, Lenartowski, Stąporski (Kościelniak), Będzieszak, Stefanowicz, Kozłowski, Ciechański

II połowa: Poloczek – Mysiak, Felsch (Więckowski), Urbański, Będzieszak (Chmielewski), Kościelniak (Wróblewski), Dobosz, Lenkiewicz, Stefanowicz (Pytlik), Aleksandrowicz, Kozłowski (Kraska)