6 marca o 13:00 Elana Toruń rozegra pierwsze ligowe spotkanie w tym roku. W ramach 18 kolejki III ligi zmierzy się na wyjeździe z GKS-em Przodkowo.
W czwartek 4 lutego klub poinformował o nowym wzmocnieniu - to 20 letni Michał Szczyrba.
Zawodnik w ostatnim czasie reprezentował barwy Kotwicy Kołobrzeg, a w Toruniu w ostatnich dniach przebywał na testach, które pomyśle przeszedł i podpisał półroczny kontrakt z Elaną z opcją przedłużenia do końca sezonu 2021/2022.
Z kolei w piątek do drużyny dołączył nowy członek sztabu szkoleniowego.
Jakub Dominiak dołącza do sztabu pierwszego zespołu w roli fizjoterapeuty. Zastąpi na tym stanowisku Piotra Matejuka.
Ostatnio pracował jako członek sztabu medycznego Lechii Gdańsk.
Natomiast wczoraj (sobota) piłkarze Elany rozegrali kolejny sparing.
W rundzie jesiennej Elana zdobyła 27 punktów i zajmuje 9 miejsce w ligowej tabeli. Z kolei Pomorzanin Toruń z 18 punktami plasuje się na 18 miejscu na 22 zespoły.
DoZoLe14:37, 07.02.2021
A na wyjazdy zaczniecie jezdzic czy pelne gacie ? Elanowcy maja wiecej wyjazdow na gale niz na mecze tacy to kibice
Kamyk10:34, 11.02.2021
Człowieku zanim coś napiszesz
Zoriętuj się dobrze w sytuacji
W Toruniu tylko ELANA!
CHWM13:42, 11.02.2021
To czemu Kuźma na wyjazd do Kolobrzegu jedzie 2 dni przed meczem i dzień po meczu wraca ?
Toruniak 11:01, 19.02.2021
Pedały anale w du...e!!! Ale w.Polsce nikt was nie zna precz żydzi!
Strach w toruńskiej gastronomii. Nigdy nie było tak źle
Przecież gościu który to mówi to lewak- zawsze głosuje na lewicę a teraz na Trzaskowskiego- zresztą sam się tym chwalił!!. To przez takich jak on mamy kolorową bandyterkę w Toruniu!
Romek
09:44, 2025-07-04
Strach w toruńskiej gastronomii. Nigdy nie było tak źle
Niech głosuje dalej na koalicję obywatelską i trzaska. To będzie miał wenezuele w Polsce
Arcz
09:31, 2025-07-04
Toruń: Nie jedź wtedy przez centrum!
Maszerujcie,maszerujcie.Złapcie się za ręce i narysujcie jeszcze kredą kwiatki na asfalcie...Niczym się to nie różni od reakcji na zachodzie Europy,nie wyciągamy wniosków a potem efekty.To na pewno przywróci życie tej biednej dziewczynie.Tu trzeba odgórnych zmian co do kontroli emigracji i przede wszystkim patrzeć rządzącym na górze jak i radnym na ręce i ich rozliczać z tego. Jak nie potrafią zadbać o nasze bezpieczeństwo to won ze stanowisk.
Gość
09:07, 2025-07-04
Z piekła slumsów do aresztu w Toruniu. Kim jest?
Ale jesteście obrzydliwi broniąc go😥
AL
07:45, 2025-07-04