Zamknij
REKLAMA

Przyszłość Get Wellu Toruń może się wyjaśnić we wtorek. Właściciel zabrał głos

21:03, 11.09.2017 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Joanna Zdancewicz

Najprawdopodobniej we wtorek, 12 września, zapadnie decyzja POLADY w sprawie dyskwalifikacji Grigorija Łaguty. Czy w Toruniu będą mogli odetchnąć z ulgą? 

Zdaniem Przemysława Termińskiego, tak. Właściciel Get Wellu Toruń był w poniedziałek (11 września) gościem Mariusza Orłowskiego w Telewizji Toruń. Obok tematów politycznych nie mogło zabraknąć pytań o przyszłość toruńskiego żużla. 

Najprawdopodobniej we wtorek, 12 września, ma zapaść decyzja w sprawie ukarania Grigorija Łaguty, a co za tym idzie odjęcie punktów zespołowi z Rybnika. Ten wątek został poruszony już na początku rozmowy. 

- Sprawa jest w zawieszeniu. W tym tygodniu spodziewamy się rozstrzygnięcia ze strony POLADY lub Ekstraligi Żużlowej związanej z odebraniem punktów drużynie z Rybnika. Innego scenariusza nie zakładamy, ponieważ na gruncie obowiązującego prawa tylko taki scenariusz wchodzi w grę - powiedział Przemysław Termiński.

. Co to będzie oznaczało dla "Aniołów"?

- Chcemy wygrać baraże, przebudować drużynę i w przyszłym sezonie pojechać po najwyższe cele - dodał Przemysław Termiński

Baraże zaplanowano na 1 i 8 października

(MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

a ten to kto?a ten to kto?

2 8

Kto to? Właściciel kolejnego kebaba zaprasza? Gdzie, po ile i czemu tak drogo? 21:26, 11.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018