Zamknij
REKLAMA

Nie czekajcie, tylko bierzcie rowery i na start. To już w sobotę!

14:07, 18.05.2016 | Michał Malinowski
REKLAMA
Skomentuj
Wyścig zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem Fot. Nadesłana

Firma Budlex wspólnie z Akademią Kolarską Michała Kwiatkowskiego Copernicus organizują w sobotę kolejny otwarty trening, który jest adresowany do dzieci, młodzieży i dorosłych. 

Każdy uczestnik treningów otrzyma imienna kartę, na której będzie mógł zbierać pieczątki potwierdzające udział w spotkaniu. Wśród uczestników mogących się wykazać udziałem w minimum trzech treningach rozlosowane zostaną na zakończenie sezonu nagrody specjalne. Dzieci do 10 roku życia  mogą brać udział w treningu wyłącznie pod opieką osób dorosłych.

[ZT]4468[/ZT]

Dzieci i młodzież muszą posiadać własny kask rowerowy, bez którego nie będzie możliwy udział w spotkaniu. Do noszenia kasków organizatorzy zachęcają także dorosłych. Za przejazd z miejsca zbiórki na miejsce zajęć, na tzw. Plac Cyrkowy i powrót do miejsca zbiórki – parking przed spółką Budlex (ul. Lubicka 54 )  odpowiedzialność ponoszą rodzice lub prawni opiekunowie dzieci.

Zbiórka i start o godzinie 11.00 na parkingu przed spółką Budlex przy ul. Lubickiej 54. W przypadku deszczu trening jest odwołany. Każdorazowo przed startem przekazane zostaną informacje dotyczące organizacji treningu oraz jego trasy.

(Michał Malinowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone