Zamknij
REKLAMA

Nie czekajcie, tylko bierzcie rowery i na start. To już w sobotę!

14:07, 18.05.2016 | Michał Malinowski
REKLAMA
Skomentuj
Wyścig zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem Fot. Nadesłana

Firma Budlex wspólnie z Akademią Kolarską Michała Kwiatkowskiego Copernicus organizują w sobotę kolejny otwarty trening, który jest adresowany do dzieci, młodzieży i dorosłych. 

Każdy uczestnik treningów otrzyma imienna kartę, na której będzie mógł zbierać pieczątki potwierdzające udział w spotkaniu. Wśród uczestników mogących się wykazać udziałem w minimum trzech treningach rozlosowane zostaną na zakończenie sezonu nagrody specjalne. Dzieci do 10 roku życia  mogą brać udział w treningu wyłącznie pod opieką osób dorosłych.

[ZT]4468[/ZT]

Dzieci i młodzież muszą posiadać własny kask rowerowy, bez którego nie będzie możliwy udział w spotkaniu. Do noszenia kasków organizatorzy zachęcają także dorosłych. Za przejazd z miejsca zbiórki na miejsce zajęć, na tzw. Plac Cyrkowy i powrót do miejsca zbiórki – parking przed spółką Budlex (ul. Lubicka 54 )  odpowiedzialność ponoszą rodzice lub prawni opiekunowie dzieci.

Zbiórka i start o godzinie 11.00 na parkingu przed spółką Budlex przy ul. Lubickiej 54. W przypadku deszczu trening jest odwołany. Każdorazowo przed startem przekazane zostaną informacje dotyczące organizacji treningu oraz jego trasy.

(Michał Malinowski)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone