Zamknij
REKLAMA

Mieszkańcy Torunia będą zadowoleni. Tam można już zapłacić BLIKIEM

10.00, 27.09.2022 D.W./Uber
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Depositphotos.com
REKLAMA

Uber, jedna z największych platform do zamawiania przejazdów w Polsce, umożliwił swoim użytkownikom płatności BLIKIEM. Z udogodnienia mogą korzystać m.in. mieszkańcy Torunia.

Polacy bardzo chętnie płacą BLIKIEM i oczekują od usługodawców udostępnienia im tego sposobu zapłaty. Dlatego już teraz, jeżdżąc po Toruniu z aplikacją Uber, można zapłacić za przejazd właśnie za pomocą kodu BLIK.

- W działaniach, które podejmujemy na co dzień koncentrujemy się przede wszystkim na zwiększaniu komfortu podróżujących i dostarczaniu im wielu możliwości wyboru, także w zakresie dostępnych metod płatności. BLIK, który z roku na rok notuje wzrosty popularności, doskonale uzupełnia dostępne w naszej aplikacji formy rozliczeń za przejazdy

- mówi Michał Konowrocki, dyrektor Zarządzający Uber Poland.

Jak zapłacić BLIKIEM w Uberze?

Aby skorzystać z tej formy płatności należy wejść w menu klikając w lewy górny róg i przejść do zakładki „Płatności i Promocje”. Następnie wystarczy wybrać BLIKA jako preferowaną metodę płatności za przejazdy.

-  Liczba użytkowników BLIKA wciąż rośnie. Regularnie korzysta z niego ponad 11,3 mln użytkowników. Dlatego jesteśmy przekonani, że udostępnienie tej formy płatności w aplikacji Uber ucieszy osoby, które zamawiają za jej pośrednictwem przejazdy, a także zachęci kolejne do skorzystania z tej formy transportu. To ważna współpraca, która z pewnością przyczyni się do dalszego popularyzowania naszego rozwiązania

- mówi Magdalena Kubisa, dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w BLIK.

Z okazji rozpoczęcia współpracy z BLIKIEM zaplanowano także specjalną promocję. Nowi użytkownicy aplikacji Uber otrzymają promocję -99 proc. na 3 pierwsze przejazdy opłacone BLIKIEM.

Maksymalna wysokość jednorazowej promocji to 20 złotych. Z oferty będzie można korzystać od 19 września do 16 października.

 

Zobacz także:

(D.W./Uber)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

stop cbdcstop cbdc

5 0

Tylko gotówka się liczy. 10:46, 27.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tylko Gotówkatylko Gotówka

4 0

Uber . Blik - co to ma wspólnego z Polską i z dającym w miarę:
wolność i dyskrecję transakcji - obrotem Gotówką ?. 11:02, 27.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%