Zamknij

Prezes PiS i premier nie przyjechali do Torunia. To policzek dla ojca Rydzyka?

08.10, 07.08.2022 A.J.
Skomentuj fot. Daniel Wiśniewski
REKLAMA

W sobotę w Toruniu odbyło się 14. Dziękczynienie w Rodzinie Radia Maryja. Drugi rok z rzędu w tej imprezie nie  wziął udział prezes PiS Jarosław Kaczyński, nie było ani jego, ani nikogo z kierownictwa PiS. Rząd reprezentował minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.

To właśnie minister Czarnek wygłosił przemówienie, swoje wystąpienie miał też prezydent Torunia Michał Zaleski. Z kolei list do Rodziny Radia Maryja napisał prezydent Andrzej Duda, został on odczytany przez szefową jego kancelarii. 

[ZT]40040[/ZT]

Czy nieobecność ścisłych władz PiS w tym samego prezesa Jarosława Kaczyńskiego to celowe działanie? Raczej nie, bo warto przypomnieć, że prezes PiS gościł w Toruniu kilka tygodni temu. Spotkał się wtedy zarówno z ojcem Tadeuszem Rydzykiem jak i sympatykami PiS z Torunia. Teraz prezes PiS przerwał swój objazd po kraju i ma go wznowić pod koniec sierpnia. 

[ZT]40043[/ZT]

Kolejna wielka impreza Radia Maryja w Toruniu zapewne w grudniu. Rozgłośnia będzie obchodzić wtedy swoje 31. urodziny. Podczas 30. urodzin w ubiegłym roku w Toruniu pojawili się m.in. minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro oraz stojąca na czele resortu rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

Zobacz także:

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Tomasz Tomasz

5 2

I bardzo dobrze, że nie przyjechali to byłby dopiero obciach. 13:11, 07.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%