Zamknij

Znamy prognozę pogody dla Torunia. Będzie słonecznie?

14:27, 29.06.2020 | Rafał Maszewski
Skomentuj fot. redakcja
REKLAMA

Znamy prognozę pogody dla Torunia. Będzie słonecznie?

Orientacyjna prognoza pogody dla Torunia na najbliższy tydzień od 29 czerwca do 5 lipca 2020 r. - przepychanka powietrza chłodnego i bardzo ciepłego.

[POGODA]1593433600601[/POGODA]
W rozpoczynającym się tygodniu powietrze chłodniejsze będzie się ścierać z powietrzem bardzo ciepłym - na początku tygodnia odczujemy te pierwsze i temperatura będzie wzrastać do 20-21 st.

Dodatkowo w poniedziałek może okresami popadać deszcz. Około środy i czwartku ponownie temperatura wzrośnie do co najmniej 26 st., zwłaszcza w tym drugim dniu. Głównie w czwartek pojawią się jednak burze z ulewnym deszczem i silnym wiatrem. 
W piątek i w mniejszym stopniu w sobotę ponownie odczujemy chłodniejsze powietrze (22-23 st.). Z kolei w niedzielę na chwilę napłynie bardzo ciepłe powietrze i  pojawią się popołudniowe burze związane ze zbliżającym się chłodnym froncie atmosferycznym.

Kolejny tydzień może się rozpocząć chłodno.
Wiatr będzie przeważnie umiarkowany, tylko w czasie burz zdecydowanie silniejszy.

Ciśnienie będzie się nieznacznie wahać na obniżonym poziomie. Warunki biometeorologiczne zwłaszcza w poniedziałek, czwartek i w niedzielę będą niekorzystne - odczujemy spadek sprawności psychofizycznej, skłonność do bólów głowy i większe zmęczenie oraz rozdrażnienie. 
W powietrzu w wysokim stężeniu będą się unosić pyłki silnie uczulających traw i zarodniki grzybów pleśniowych z rodzaju Cladosporium oraz Alternaria oraz pyłek szczawiu, a także pokrzywy.

[PYLKI]1593433593061[/PYLKI]

(Rafał Maszewski )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz