Zamknij
REKLAMA

Znamy prognozę pogody dla Torunia. Będzie słonecznie?

14:27, 29.06.2020 | Rafał Maszewski
Skomentuj
fot. redakcja
REKLAMA

Znamy prognozę pogody dla Torunia. Będzie słonecznie?

Orientacyjna prognoza pogody dla Torunia na najbliższy tydzień od 29 czerwca do 5 lipca 2020 r. - przepychanka powietrza chłodnego i bardzo ciepłego.

[POGODA]1593433600601[/POGODA]
W rozpoczynającym się tygodniu powietrze chłodniejsze będzie się ścierać z powietrzem bardzo ciepłym - na początku tygodnia odczujemy te pierwsze i temperatura będzie wzrastać do 20-21 st.

Dodatkowo w poniedziałek może okresami popadać deszcz. Około środy i czwartku ponownie temperatura wzrośnie do co najmniej 26 st., zwłaszcza w tym drugim dniu. Głównie w czwartek pojawią się jednak burze z ulewnym deszczem i silnym wiatrem. 
W piątek i w mniejszym stopniu w sobotę ponownie odczujemy chłodniejsze powietrze (22-23 st.). Z kolei w niedzielę na chwilę napłynie bardzo ciepłe powietrze i  pojawią się popołudniowe burze związane ze zbliżającym się chłodnym froncie atmosferycznym.

Kolejny tydzień może się rozpocząć chłodno.
Wiatr będzie przeważnie umiarkowany, tylko w czasie burz zdecydowanie silniejszy.

Ciśnienie będzie się nieznacznie wahać na obniżonym poziomie. Warunki biometeorologiczne zwłaszcza w poniedziałek, czwartek i w niedzielę będą niekorzystne - odczujemy spadek sprawności psychofizycznej, skłonność do bólów głowy i większe zmęczenie oraz rozdrażnienie. 
W powietrzu w wysokim stężeniu będą się unosić pyłki silnie uczulających traw i zarodniki grzybów pleśniowych z rodzaju Cladosporium oraz Alternaria oraz pyłek szczawiu, a także pokrzywy.

[PYLKI]1593433593061[/PYLKI]

(Rafał Maszewski )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz