Pogoda

Zamknij
Ważne

To może być bardzo niebezpieczna noc. Wydano alert drugiego stopnia. 80% prawdopodobieństwa!

IMGW 12:00, 29.06.2026 Aktualizacja: 09:31, 29.06.2026
Skomentuj To może być bardzo niebezpieczna noc. Wydano alert drugiego stopnia Fot. Paula Gałązka/Chat GPT

Przez Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie, zostało wydane ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatów naszego województwa.

Alert drugiego stopnia

Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć bardzo silne opady deszczu od 35 mm do 55 mm, oraz porywy wiatru do 90 km/h, punktowo 100 km/h. Lokalnie grad.

– informuje IMGW.

Zjawisko będzie miało miejsce od 2026-06-29 09:30:00 do 2026-06-30 06:00:00.

Prawdopodobieństwo wystąpienia tego zjawiska oszacowano na 80%.

Prognozę pogody można znaleźć w dziale Pogoda na naszym portalu.

(IMGW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%