Zamknij
REKLAMA

Serwis informacyjny Joblife już 3 lata na rynku

15:32, 28.12.2021 | materiały partnera

Nowości przemysłowe, porady finansowo-prawne, ogrom ciekawostek i wyjaśnień konstrukcyjnych – te i więcej informacji już od początku 2018 roku serwuje nam serwis informacyjny Joblife. Co zmieniło się na przestrzeni tych lat i jakie tematy cieszyły się największym zainteresowaniem? Sprawdzimy to w dzisiejszym artykule.

Joblife.pl – co ma wspólnego z pracą?

Portal informacyjny Joblife od samego początku miał poruszać kwestie czysto zawodowe, związane z biznesem i zarobkami. Miał być podporą zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Tematyka jednak z biegiem czasu zaczęła uderzać w nieco szersze zagadnienia, takie jak schematy działania poszczególnych urządzeń, szczegółowe opisy materiałów produkcyjnych czy opisy ważnych wydarzeń historycznych. Wszystkie te tematy okazały się bardzo pożyteczne, a rzetelne źródła informacji dodały autentyczności wszystkim artykułom. Po 3 latach funkcjonowania, serwis Joblife stał się poważnym konkurentem na rynku portali przemysłowych.

Serwis informacyjny Joblife – kluczowe treści

Jakie treści okazały się najpopularniejsze? Z pewnością wszystkie znajdujące się w sekcji “Artykuły na medal”. Wśród nich można wyróżnić dwie publikacje dotyczące wpływu zupek chińskich na nasze zdrowie oraz szkodliwość i skład papierosów. Do równie interesujących zaliczają się publikacje poruszające tematykę bomb atomowych i materiałów radioaktywnych. Bardzo skrupulatnie przedstawiono historyczne aspekty budowy i detonacji znanych bomb atomowych, a także szczegółowo omówiono zastosowanie i produkcję materiałów rozszczepialnych. Dzięki temu materiały te mogą posłużyć przede wszystkim jako źródło wiedzy do zajęć szkolnych.

Co jeszcze znalazło się na liście topowych artykułów? Przede wszystkim szczegółowe opisy zarobków pracowników na wielu stanowiskach. Tutaj redaktorzy po dokładnym rozpoznaniu rynku przedstawili średnie wynagrodzenia policjantów, strażaków, lekarzy, nauczycieli, a także zawodów technicznych, takich jak spawacz czy operator koparki. Na uwagę zasługuje fakt, że niektóre publikacje doczekały się szerokiego odzewu ze strony czytelników, którzy zdecydowali się wypowiedzieć w sekcji komentarzy.

Joblife.pl – efekty rozwoju i plany na przyszłość

Co wiadomo o planach na przyszłość? Na pewno da się zauważyć sukcesywny przyrost ilości publikacji – w tym partnerskich. Intensywnie rozwija się sekcja artykułów w kategorii “Różności” gdzie znajdziemy wpisy poruszające niemal wszystkie aspekty codziennego życia. Z pewnością serwis ten planuje dalszy podział artykułów i tworzenie jeszcze bardziej specjalistycznych treści z dziedziny przemysłowo-finansowej.

Materiał powstał przy współpracy z portalem joblife.pl.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%