Zamknij
REKLAMA

Chcesz zabezpieczyć swój telefon przed upadkiem? Oddaj go profesjonalistom

00:00, 22.02.2021 | materiały partnera

Każdego dnia urządzenia mobilne przychodzą nam z pomocą przy załatwieniu sprawunków, utrzymywaniu kontaktu z najbliższymi oraz pracy. Konstrukcja smartfona ma celu umożliwić wygodne pisanie wiadomości, przeglądanie sieci oraz filmów – przy tym jednak oznacza to, że duży, szklany wyświetlacz wymaga odpowiedniej ochrony. Dobre zabezpieczenie telefonu przed upadkiem pozwoli cieszyć się jego sprawnym działaniem, a w wielu przypadkach – pomoże także uniknąć kosztownych napraw.

Profesjonalne zabezpieczenie telefonu – urządzenie mobilne w dobrych rękach

Profesjonalne zabezpieczenie telefonu od upadku polega na dobraniu odpowiednich akcesoriów, dzięki którym korpus oraz wyświetlacz będą chronione. Co najlepiej sprawdzi się do tego zadania? 

  • zabezpieczenie ekranu telefonu w formie szkła lub folii ochronnej;
  • trwałe etui wykonane z lekkiego silikonu lub model z klapką; 
  • obudowa pancerna ze zintegrowanym szkłem, dla pełnej ochrony w ekstremalnych warunkach. 

Profesjonalny serwis pomoże w doborze odpowiedniego wariantu. W zależności od codziennej rutyny, charaktery pracy i preferencji, do każdego smartfona można dopasować akcesoria, które wykażą się najlepszą funkcjonalnością. Senat Komórki, to firma z wieloletnim doświadczeniem oraz licznymi punktami obsługi, działającymi na terenie Małopolski i Śląska. Zabezpieczenie telefonu to często zlecana usługa, dzięki której nowy aparat można uchronić przed przykrymi skutkami upadku z wysokości czy kontaktu z chodnikiem. 

Kompleksowe zabezpieczenie telefonu przed upadkiem

Osłona ekranu to pierwsze, o co warto zadbać po zakupie nowego urządzenia. Smartfony są delikatnymi urządzeniami, a ze względu na ich obszerne wyświetlacze, wymagać będą dodatkowej warstwy, która zapobiegnie pęknięciu dotykowej matrycy. 

Zabezpieczenie ekranu telefonu zaczyna się zwykle od wyboru folii lub szkła hartowanego. Pierwsza z tych opcji jest z pewnością dobrym rozwiązaniem doraźnym, które zabezpieczy wyświetlacz przed powstawaniem na jego powierzchni drobnych rys (np. od kluczy, monet czy paznokci). Druga z kolei – zabezpiecza ekran przed pęknięciem. Większość smartfonów wyposażona jest obecnie w warstwę szkła hartowanego. Jeśli jednak na wyświetlaczu znajduje się dodatkowa warstwa, to ona ulegnie uszkodzeniu w razie upadku i będzie znacznie łatwiejsza i tańsza do wymiany. 

Zabezpieczenie telefonu nie będzie jednak kompletne bez obudowy. Lekkie i nowoczesne tworzywa, takie jak silikon, guma, plastik czy nawet aluminium, przejmą impet uderzenia, amortyzując upadek. Etui chroni zatem smartfon nie tylko z zewnątrz (przed pęknięciami i rysami) ale także od wewnątrz, chroniąc sieć delikatnych podzespołów. Jest to także cecha etui pancernych, dedykowanych dla osób pracujących w trudnych warunkach lub trenujących sporty ekstremalne.

Planujesz zakup nowego smartfona lub chcesz odpowiednio zatroszczyć się o bezpieczeństwo aparatu, którego aktualnie używasz? Powierz go w ręce profesjonalistów. Specjaliści w punktach Senat Komórki pomogą dopasować akcesoria zabezpieczające do danego modelu smartfona. W ofercie dostępne są oryginalne akcesoria, dopasowane do większości najpopularniejszych modeli.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%