Zamknij

Planujesz wynajem samochodu? Sprawdź, jakie samochody możesz wynająć w Toruniu!

07:50, 30.09.2020 | materiały partnera

Wynajem samochodu z wypożyczalni to idealny pomysł w przypadku kilkudniowego wyjazdu służbowego do obcego miasta, wakacji z rodziną czy po prostu wizyty u znajomych. Z wypożyczalni korzystają również małe firmy i duże przedsiębiorstwa, które nie chcą inwestować we własną flotę samochodową. Nieważne zresztą z jakiego powodu chcesz wypożyczyć auto, bo każdy powód jest dobry, aby przetestować szeroki wachlarz najlepszych modeli samochodów w Toruniu. CarFree zapewnia wysoki komfort jazdy, bezpieczeństwo, niskie koszty użytkowania i możliwość wynajmu od ręki, bez zbędnych formalności.

Bogaty wybór aut

Wypożyczalnie carfree.pl dysponują szerokim wachlarzem samochodów. Bogata flota aut pozwala dobrać środek transportu wedle własnych upodobań, preferencji czy możliwości finansowych.

Wszystkie auta posegregowane są według segmentów; segment A to auta, których wynajem kosztuje najmniej (np. Skoda Citigo, Mitsubishi Spacestar), natomiast segment S to samochody najbardziej prestiżowe (np. Mercedes A45 AMG). Wypożyczalnia dysponuje autami osobowymi, sportowymi, dostawczymi oraz busami o dowolnej marce i klasie, przez co jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. 

Zróżnicowane ceny

CarFree swoją ofertę jest w stanie dostosować do każdego klienta, uwzględniając jego potrzeby oraz możliwości finansowe. Dzięki wysokiej elastyczności każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie.

Wypożyczalnie te charakteryzują niskie i stałe koszty, w których zawiera się szeroki wachlarz usług, takich jak profesjonalne przygotowanie auta do wynajmu, doradztwo przy wyborze najbardziej odpowiedniej floty według wskazań klienta, pomoc w sytuacjach awaryjnych czy auto zastępcze w przypadku konieczności naprawy wynajmowanego samochodu. Sprawdź jak wyglądają ceny wynajmu samochodu w Toruniu i przekonaj się, że są jasne i przejrzyste dla każdego!

Trzy warianty wynajmu

W wypożyczalniach CarFree możesz wybrać najbardziej odpowiedni dla Ciebie czas wynajmu auta. Możliwy jest zarówno wynajem krótkoterminowy (do jednego miesiąca), średnioterminowy (do 24 miesięcy), jak i długoterminowy (z reguły od dwóch do pięciu lat).

Każdy z tych wariantów niesie ze sobą odpowiednio dopasowane korzyści. Na stronie wypożyczalni (oraz w najbliższym biurze firmy) możesz sprawdzić, co zyskasz dzięki poszczególnym wariantom wynajmu.

Wynajem od ręki, bez zbędnych formalności

Specjaliści CarFree nie dokładają swoim klientom zbędnych formalności - doskonale zdają sobie sprawę z niewielkiej ilości czasu, jaką zazwyczaj dysponują osoby wynajmujące pojazdy. Wynajem samochodów przebiega sprawnie i bezproblemowo!

Wykwalifikowani pracownicy przeprowadzają klientów przez wszystkie etapy wynajmu, bez zbędnego stresu i przeciągających się w nieskończoność formalności. Zresztą rezerwacji można dokonać samodzielnie, nie ruszając się z kanapy w swoim własnym domu - wystarczy wejść na stronę carfree.pl!

Jakie auta są najczęściej wynajmowane?

Jeśli chodzi o wynajem krótkoterminowy to najczęściej wybieraną są auta z segmentu A. Dlaczego? Głównie dlatego, że te auta są tanie. Klienci potrzebują ich do załatwiania bieżących spraw zawodowych czy krótkich wyjazdów w miasto. Flota samochodowa CarFree z segmentu A zużywa stosunkowo mało paliwa i świetnie sprawdza się w mieście. W tym segmencie znajdziemy samochody już od 95 złotych za dobę, a do wyboru mamy dwa niezawodne modele jakimi są Skoda Citigo (bagażnik o pojemności 251 l, litrowy silnik benzynowy, klimatyzacja, elektryczne szyby i lusterka) oraz Mitsubishi Space Star (bagażnik o pojemności 175 l, benzynowy silnik, klimatyzacja, komputer pokładowy).

Najbardziej popularne samochody w wynajmie długoterminowym to modele nieco większe od tych z segmentu A. Cieszą się one dużą popularnością ze względu na dużą pojemność kufra, co gwarantuje swobodną jazdę na dłuższej trasie. W tym przypadku najczęściej wybierane są auta z segmentu C, np. Ford Focus Kombi, który charakteryzuje się znakomitym zawieszeniem, bagażnikiem o pojemności od 476 l do 1502 l, ekonomicznym silnikiem Diesla oraz pięcioma airbagami. 

Wśród szerokiej gamy floty samochodowej CarFree dużą popularnością cieszą się także modele miejskie: Kia Sportage oraz Citroen Berlingo. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop