Zamknij

Odpowiedzialność w pracy elektryka istotną cechą dla plebiscytu Orły Elektryki

08:54, 03.09.2020 | materiały partnera

Już od najmłodszych lat uczy się nas, że elektryczności trzeba używać mądrze i rozważnie – nie jest to sposób tylko i wyłącznie na zabawę czy podkręcanie wrażeń. Wydawać by się mogło oczywistym, że specjalista, pracujący na co dzień z prądem będzie więc bardzo odpowiedzialny, mając na uwadze zdrowie i życie użytkowników jego prac. Nie jest to niestety norma. Jak więc dowieść przed klientem, że jesteśmy profesjonalnym elektrykiem?

Wizerunek elektryka

Każdy fachowiec chce wypaść profesjonalnie przed swoim klientem. Niebieskie spodnie z szelkami tu nie wystarczą. Dbajmy o kask, gdy wchodzimy na budowę, używajmy zawsze sprawnych narzędzi i proponujmy sprzątanie po zakończeniu prac do stanu sprzed ich rozpoczęcia. Działanie w poszanowaniu rzeczy własnych i cudzych buduje większe zaufanie. Sprawia, że klienci czują, że wiemy co robimy i jak się za to zabrać. Niezwykle istotna w zawodzie elektryka jest również kompleksowa informacja o przeprowadzanych usługach. Nie musimy nikomu całej teorii fizyki, klienci mają zrozumieć dlaczego wykonujemy szereg takich czynności.

Szybkie rozwiązania – marny efekt

Nie proponujmy rozwiązań „tymczasowych”, które mają załatać problem na chwilkę. Doskonale wiemy, jak bywa z pamięcią ludzką i jak często sposoby, które miały zadziałać krótkotrwale w kryzysowej sytuacji, przeradzają się w stan faktyczny na wiele długich lat. Powinniśmy więc w takich wypadkach włączyć bardzo dużą autodyscyplinę i sami przypominać klientom o tym, że czas na kompleksową naprawę usterki. W nielicznych przypadkach zostanie to odebrane za natarczywość, większość osób doceni naszą troskę.

Odpowiedzialność a plebiscyt Orły

Wszystkie przedstawione powyżej działania świadczą o naszej odpowiedzialności względem klienta i jego mienia. Wyrażenie troski o stan instalacji elektrycznej również działa na naszą korzyść, co przekłada się na to jak ludzie oceniają naszą fachowość. Coraz chętniej te opinie wyrażane są na portalach branżowych, typu pkt, Panorama Firm, Cylex, Groupon czy nawet Google Maps, w formie punktów i gwiazdek. Te właśnie dane są istotne, gdy chcemy zdobyć tytuł laureata w plebiscycie Orły Elektryki. Jest to możliwe wówczas, gdy otrzymamy średnią ze wszystkich ocen naszej firmy na poziomie 8 punktów lub wyższym. Wyróżnienie zobowiązuje organizatorów do zamieszczenia danych przedsiębiorstwa na liście najlepiej ocenianych elektryków w mieście, w którym prowadzą swoją działalność gospodarczą. Chętni laureaci mogą dodatkowo wykupić zestaw materiałów marketingowych. Tabliczka ze szkła akrylowego, dyplom czy list gratulacyjny będą potwierdzeniem, że istnieją dziesiątki klientów zadowolonych ze sposobu świadczenia przez nas usług. Nie czekaj i zgłoś się już teraz: https://www.orlyelektryki.pl/

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA