Zamknij

Uwielbiamy personalizować produkty. Plecak z własnym nadrukiem to hit wśród uczniów

11:43, 31.07.2020 | Materiały partnera

Młodzi ludzie uwielbiają się wyróżniać i za pomocą ubioru manifestować swoją indywidualność. Uczniowie stanowią więc najszerszą grupę odbiorców spersonalizowanych gadżetów, takich jak koszulki lub plecaki z własnym nadrukiem. Oprócz sięgania po gotowe projekty możesz stworzyć własną grafikę od podstaw, co daje nieograniczone możliwości. Zobacz najciekawsze pomysły, które są hitem wśród młodzieży!

Jakie wzory są najmodniejsze?

Personalizowane gadżety mają to do siebie, że mogą wyróżniać się niestandardową kreacją. Trudno więc jednoznacznie stwierdzić, jaki wzór jest najmodniejszy wśród młodzieży. W końcu każdy uczeń chce, aby plecak z własnym nadrukiem był jedyny w swoim rodzaju. Niektóre motywy przewodnie cieszą się szczególnym zainteresowaniem, a należą do nich m.in. śmieszne teksty, wymowne napisy czy symbole. Zobacz, jak stworzyć plecak z logo, który stanie się hitem na szkolnych korytarzach!

Gdzie zamówić plecaki reklamowe z nadrukiem?

Zanim zdecydujesz się złożyć zamówienie na spersonalizowany gadżet, powinieneś wybrać dobrego podwykonawcę. Firmy takie jak MegaKoszulki.pl zajmują się realizacją zamówień na plecaki z własnym nadrukiem dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. W swoim portfolio mają wiele gotowych wzorów plecaków z napisem, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Możesz także skorzystać z kreatora i samodzielnie zaprojektować plecaki reklamowe z nadrukiem, które wykorzystasz jako gadżet promocyjny w swojej firmie.

Plecak z logo – dla młodzieży i dorosłych

Plecak z logo

Symbole patriotyczne, mimo że budzą sporo kontrowersji, to są chętnie wybierane jako motyw na gadżetach i odzieży. Również plecaki z logo Polski Walczącej cieszą się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży, szczególnie tej w wieku licealnym. Wzór ten może być także tłem dla własnego projektu, gdyż można do niego dodać krótki tekst. Taki plecak może być świetnym elementem stroju szkolnego w placówkach kształcących na kierunkach mundurowych.

Wystarczy pod logo umieścić oznaczenie szkoły, a młodzież chętnie będzie korzystać z takiego akcesorium.

Śmieszny wzór na plecak z napisem

Śmieszny plecak z napisem

Uczniowie chętnie wyrażają swoja osobowość albo poglądy za pomocą tekstów na odzieży. W tym przypadku również doskonałym pomysłem będzie plecak z napisem nawiązującym do tablicy chemicznej. Taki projekt można zmodyfikować poprzez podstawienie innych liter, aby stworzyły nowy napis. Wzór może więc stanowić inspirację dla autorskich projektów, jeżeli brakuje Ci kreatywności.

Plecaki reklamowe z nadrukiem

Plecak z własnym nadrukiem

Jeżeli prowadzisz własną firmę, możesz wykorzystać spersonalizowane gadżety jako nośnik przekazu reklamowego.

Młodzież doskonale się do tego nadaje, gdyż prowadzi rozbudowane życie towarzyskie i chętnie używa nieszablonowych dodatków do stylizacji. Projektując plecak z logo firmy musisz jedynie zadbać o to, aby był atrakcyjny dla młodych ludzi. Warto więc wzbogacić wzór śmiesznym napisem lub modnym tekstem, który cieszy się popularnością wśród młodzieży.

O czym pamiętać, projektując plecak z nadrukiem?

Musisz brać pod uwagę to, że plecak ma ograniczoną powierzchnię druku. Projekt nie może być zbyt rozbudowany i zawierać dużej ilości szczegółowych detali. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest plecak z reklamowy z nadrukiem oraz czytelnym logo umiejscowionym w centralnej części. Jeżeli ma on być wykorzystany jako gadżet promocyjny dla młodzieży, musi zostać zaprojektowany tak, aby trafił w jej gusta.

(Materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA