Zamknij

Ranking kredytów gotówkowych na 35000 zł

20:09, 21.05.2020 | art.sponsorowany

Banki i SKOK-i oferują obecnie bogaty wybór produktów, za pomocą których można sfinansować dowolny cel konsumpcyjny. Kredyt gotówkowy to dobry pomysł, jeśli mamy odpowiednią zdolność i czystą historię kredytową.

Jak w gąszczu ofert wybrać najlepsze rozwiązanie? Sprawdziliśmy aktualny ranking kredytów gotówkowych , który udostępnia Totalmoney.pl.

 

Ranking kredytów gotówkowych – jak z niego skorzystać?

Duża liczba ofert kredytów gotówkowych dostępnych na rynku sprawia, że klienci często czują się zagubieni i zastanawiają się, z której z nich warto skorzystać. Obecnie nie trzeba już prosić o pomoc doradców kredytowych – świetnie sprawdzają się rankingi kredytów, które pokazują najważniejsze parametry zobowiązania i pomagają podjąć decyzję. Ranking kredytów gotówkowych dostępny w serwisie totalmoney.pl pozwala sortować dostępne oferty według wysokości miesięcznej raty, oprocentowania, RRSO czy prowizji. Korzystając z tego narzędzia można również sprawdzić wysokość odsetek w okresie kredytowania oraz ustalić, jaką kwotę ostatecznie będziemy musieli zwrócić. Ma to ogromne znaczenia w przypadku kredytów gotówkowych opiewających na duże sumy – koszt może przerosnąć kredytobiorcę. Ranking kredytu gotówkowego to pomocne narzędzie, które pozwala ocenić, czy będzie nas stać na spłatę zobowiązania.  

 

Aktualny ranking kredytów gotówkowych – omówienie

Sprawdziliśmy najlepsze oferty dostępne w połowie maja 2020 roku. W naszym zestawieniu uwzględniliśmy propozycje banków, które w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego nadal pracują i obsługują wnioski klientów. Wiele ofert jest dostępnych bez wychodzenia z domu – przez internet lub na infolinii. Przeanalizowaliśmy ranking dla kwoty 35 tys. złotych z okresem kredytowania na 60 miesięcy.

 

Ranking kredytów gotówkowych – bank Citi Handlowy

Pierwszą pozycję zajęła Pożyczka Gotówkowa online dla Nowych Klientów dostępna w banku Citi Handlowy. Wniosek o przyznanie środków można złożyć przez internet. Klient, który zdecyduje się na tę ofertę, będzie płacił miesięcznie 736,22 zł raty. Całkowita kwota do spłaty to 44 173,20 zł, a suma odsetek w okresie kredytowania – 7423,20 zł. Kredyt gotówkowy online jest oprocentowany według zmiennej stopy procentowej. Oprocentowanie wynosi 7,49%. Prowizja to 5,00%, co w tym przypadku daje 1750 zł dodatkowych opłat. RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 10,00%. Nie jest wymagane dodatkowe ubezpieczenie kredytu.

 

Dokumenty wymagane przez bank Citi Handlowy przy składaniu wniosku o kredyt gotówkowy to:

  • dowód osobisty,
  • wyciąg z konta bankowego za 3 miesiące.

Podczas procedury weryfikacyjnej bank sprawdza dochody i zobowiązania klienta, koszty utrzymania, ewentualne zajęcia komornicze. Należy również podać nazwę, adres i NIP pracodawcy.

 

Ranking kredytów gotówkowych – Santander Bank Polska

Nieco wyższą ratę zapłacą osoby, które zdecydują się zaciągnąć kredyt Santander. Miesięczne wydatki oscylują w granicach 737,91 zł. Ostateczna kwota do spłaty wynosi 44 274,55 zł, oprocentowanie – 7,76%, prowizja 4,57% (1559,50 zł), a RRSO – 10,11%. Bank nie wymaga od klientów wykupowania dodatkowego ubezpieczenia, chociaż jest taka możliwość. Suma odsetek w okresie kredytowania wynosi 7675,05 zł.

 

Klienci, którzy skorzystają z oferty banku Santander, będą musieli przedstawić dowód osobisty oraz wyciąg z konta bankowego za ostatnie 3 miesiące. Podpisanie umowy może nastąpić w oddziale banku – dla nowych klientów lub online – dla stałych klientów.

 

Ranking kredytów gotówkowych – BNP Paribas

Ostatnia propozycja nieco różni się kosztami od poprzednich. Miesięczna rata zobowiązania wynosi 780,64 zł. Klient, który zdecyduje się skorzystać z oferty BNP Paribas, zapłaci łącznie 46 838,47 zł. Suma odsetek w okresie kredytowania to 8338,47 zł. Kredyt jest oprocentowany według stałej stopy procentowej – oprocentowanie wynosi 8,00%. Prowizja za jego udzielenie to kolejne 10,00%, czyli 3500 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 12,81%.

 

Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich ofert, także tutaj klient musi przedstawić dowód osobisty i wyciąg z konta za 3 miesiące. Podejmując decyzję o przyznaniu środków, bank bierze pod uwagę nie tylko wysokość zarobków, ale również zobowiązań, a także staż pracy oraz stan cywilny kredytobiorcy. Stali klienci mogą podpisać umowę kredytową online.

(art.sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop