Zamknij

Jak zorganizować idealną imprezę firmową?

14:07, 21.05.2020 | materiały partnera

Masz dość klasycznej formy imprez? Chcesz stworzyć dla swoich pracowników coś zupełnie innego? A może w grupie osób z jednej firmy chcecie urządzić sobie doskonałą formę rozrywki na wysokim poziomie? Jeśli tak, to na pewno rzucanie siekierami, jako nowoczesna forma dobrej zabawy stanowić będzie idealną opcję do wyboru dla każdego. W dzisiejszym świecie szukamy rozwiązań, dzięki którym będziemy mogli stawiać na coś zgoła innego, niż wszystko inne, co dostępne jest na rynku. Mamy dość nudy, monotonii i klasyki. Chcemy czegoś więcej i z całą pewnością takie rzucanie siekierami jako rozrywka, sprawdzi się w tej roli idealnie.

Czym jest rzucanie siekierami?

To stosunkowo nowa forma rozrywki, która pojawiła się na rynku i od początku niemal zaczęła cieszyć się dużym zainteresowaniem. Jest to połączenie zabawy, miło spędzonego czasu, jak również i pewnej formy aktywności, które w jednym zestawieniu dają nam idealny wybór dla każdego. Na czym więc takie rzucanie polega? Jak to wygląda? O co w tym wszystkim chodzi? Mamy miejsce, w którym zaaranżowane są tory dla poszczególnych grup. Na torach tych znajdują się odpowiednie tarcze, do których zawodnicy rzucają siekierami, oczywiście zawsze starając się trafić jak najbliżej celu. Zawodnicy rywalizują między sobą lub walczą w grupach. DO finału docierają najlepsi, gdzie ostateczną rozgrywkę przeprowadza się z toporem w ręku. Brzmi ciekawie? Z całą pewnością tak, dlatego też jeśli imprezy firmowe mają wyglądać nieco inaczej axenation.com/oferta/imprezy-integracyjne-warszawa, niż te standardowe, to na pewno w takim wydaniu okażą się być one bardzo dobrym wyborem dla każdego. Wystarczy raz spróbować, by taka zabawa zaczęła być częścią naszej rozrywki i sposobem na spędzanie wolnego czasu w gronie znajomych, kolegów z pracy czy rodziny.

Dlaczego imprezy firmowe są tak ważne i istotne dla firmy?

Możemy tutaj zadać sobie pytanie - czy imprezy firmowe są faktycznie tak ważne? Po co je organizować? Dlaczego właściciel firmy ma wydawać na nie pieniądze? W gruncie rzeczy wszystko robione jest po coś i w przypadku imprez, także jest w tym swój cel. Prawdą jest, że taka zabawa to wydatek, często niemały i można się tutaj zastanowić, jaki to miałoby związek z prowadzeniem firmy. Okazuje się, że całkiem duży. Pracownicy czują się docenieni, że właśnie dla nich specjalnie robione jest jakieś dodatkowe przedsięwzięcie. To sprawia, że chce im się pracować bardziej i jeszcze lepiej, bo wiedzą, że są doceniani i że ich zadowolenie dla pracodawcy liczy się szczególnie. Co istotne, taka forma imprezy daje możliwość poznania się samych pracowników bliżej. W pracy jesteśmy tylko znajomymi, którzy zajmują się danymi zleceniami czy projektami. Poznając się na imprezie, można spojrzeć na siebie nieco innym okiem. Kolega z biurka obok nie jest już tylko panem X, ale jest osobą, która ma żonę, dwójkę dzieci i tak jak my, lubi grać w golfa. Poznanie innych ludzi bliżej, pozwala budować nam relacje, a te znacząco mogą przełożyć się na jakość pracy. Wiadomo przecież, że zupełnie inaczej będzie nam tworzyć się projekt z kimś kogo lubimy, niż z kimś kto jest nam całkowicie obojętny, prawda?

Organizacja imprezy od podstaw

Organizacja imprezy nie jest wcale tak łatwym zadaniem, jakby mogło się nam wydawać. Jeśli jednak chcemy postawić na profesjonalizm, to wybór firmy oferującej rzucanie siekierami, daje nam pełną swobodę, spokój i oszczędność czasu. Nie musimy szukać lokalu, zajmować się dokładną rezerwacją ilości stolików, kwestią jedzenia, muzyki, alkoholu czy konkretnej formy rozrywki. W takim przypadku wszystko załatwiane jest całkowicie przez taką firmę axenation.com/kontakt. Dzwonimy, określamy ilość chętnych na taką rozrywkę osób i przyjeżdżamy w umówionym terminie. Doskonała zabawa, jakiej nie zapomni dosłownie nikt.

Czy rzucanie siekierami to droga zabawa?

Nie należy do najtańszych form rozrywki, ale na pewno jeśli jest organizowana przez właściciela firmy, nie będzie stanowiła dużego wydatku, szczególnie, że będzie można wliczyć ją w koszta. Jeśli zaś ma być ona zorganizowana przez samych pracowników, podzielenie się kwotą między wszystkich uczestników, również okaże się być małym wydatkiem, na jaki może pozwolić sobie absolutnie każdy. Czasami pieniądze nie grają aż takiej roli, gdy w grę wchodzi najwyższa jakość usług, a rzucanie siekierami do takich właśnie rozwiązań należy.

Każdy z nas preferuje inną formę rozrywki i każdemu zależy na czymś zupełnie różnym. Jeśli jednak coś oryginalnego, łączącego rywalizację, dobrą zabawę, piwo w tle i niezwykłą atmosferę, to z całą pewnością właśnie takie rzucanie siekierami okaże się być bardzo dobrym wyborem dosłownie dla każdego. Grunt to w pełni cieszyć się możliwościami, jakie oferuje nam rynek i czerpać z nich jak najwięcej. Niekoniecznie wyjście do pubu musi być jedyną formą rozrywki, jeśli w grę wchodzą imprezy firmowe. Może więc warto spróbować czegoś innego?

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop