Zamknij

ORŁY Piekarnictwa – vadamecum przedsiębiorcy

12:29, 12.05.2020 | materiały partnera

Usłyszałeś właśnie o tajemniczym plebiscycie, który w 99% odbywa się w Internecie. Jakieś tajemnicze skanowania, skomplikowane wzory i algorytmy – trudno wyczuć, o co właściwie chodzi. W tym artykule wyjaśnimy Ci podstawowe reguły plebiscytu ORŁY Piekarnictwa i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Co to są ORŁY Piekarnictwa?

Jest to plebiscyt, który co roku wyłania najlepszych przedsiębiorców ze swojej branży. Raz w roku w ramach miast lub powiatów, a drugi w ramach całej Polski. Przy ocenie firmy brana jest pod uwagę opinia klientów, którzy skorzystali z usługi i wyrazili swoje zdanie w Internecie. Nieważne są tu komentarze tzw. hejterów czy niejednokrotnie kupowane przez firmy słowne pochwały.

Co tu się liczy?

Przede wszystkim wszystkie oceny wyrażone liczbowo dla danej firmy. Czy to te na Google Maps, czy na profilach Facebook danego przedsiębiorstwa - algorytm skanuje tysiące stron w poszukiwaniu wszystkich tych danych. I nie interesuje go nic więcej. Wyniki podstawiane są do wzoru, by wyliczyć średnią ważoną dla każdej firmy. Trzy najlepsze staną na podium najlepszych Polskich przedsiębiorstw w branży lub np. najlepszych piekarni w Kielcach.

Jak się zgłosić do ORŁÓW Piekarnictwa?

Wystarczy wejść na stronę główną plebiscytu (www.orlypiekarnictwa.pl) i wybrać zakładkę Zgłoś się. Przeniesiemy się wówczas na podstronę, na której podajemy nazwę i adres przedsiębiorstwa oraz telefon kontaktowy. Można również skorzystać z aplikacji Live chat, dostępnej w prawym, dolnym rogu ekranu.

Może się tak zdarzyć, że Twoja firma już została poddana temu darmowemu badaniu. Organizatorzy korzystają bowiem z ogólnodostępnych baz przedsiębiorstw i skanują nawet te firmy, które nie zgłosiły się samodzielnie, by wyłonić prawdziwych zwycięzców. Czasem zdarza się jednak, że katalogi nie są aktualne, więc warto wyrazić chęć udziału osobiście.

Czy istnieją inne ORŁY

Plebiscyt organizowany jest w aż 58 różnych branżach. To daje szerokie możliwości dla klientów, by sprawdzać wiarygodność wielu firm w ramach jednego, rzetelnego rankingu. Przecież dziś możemy potrzebować znaleźć najczęściej polecaną kosmetyczkę w Poznaniu, a jutro fotografa na wesele w Sochaczewie. Z podobnego założenia wyszli inicjatorzy akcji, starając się udostępnić poszukującym jak najwięcej branż do sprawdzenia.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop