Zamknij

Ekologiczne torby z nadrukiem

19:23, 17.03.2020 | materiały partnera

Szukasz pomysłu na niedrogi prezent? Jesteś przedsiębiorcą i chcesz promować swoją markę? Robisz zakupy i denerwują Cię ciągle rozrywające się torby foliowe? Ciekawym rozwiązaniem mogą być dla ciebie ekologiczne torby z nadrukiem, które za niewielki koszt możemy dowolnie spersonalizować i dopasować do naszych potrzeb. Jak kupić takie torby i dla kogo mogą być one użyteczne, dowiesz się z poniższego tekstu.

Sposób na promocję własnej marki

Każdy przedsiębiorca, prowadzący własna firmę zastanawia się, jak mógłby dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów. I przy okazji nie wydać majątku na działania marketingowe prowadzone przez specjalistów z tego zakresu. Chcąc wypromować własną markę tanim kosztem, warto zainteresować się torbami reklamowymi. Można je zamówić np. w Reklamowe24 na https://gadzety-reklamowe.com/ . Mają one taką zaletę, że dzięki możliwości dodania do nich nadruku reklamowego o dowolnej treści, jesteśmy w stanie stworzyć swoiste "banery", używane na co dzień w drodze do pracy czy na zakupy. Do działań promocyjnych najlepiej zaopatrywać się w torby wykonane z trwałych materiałów - bawełny ewentualnie płótna. Dzięki temu nasze torby reklamowe będą używane wielokrotnie, co pozytywnie wpłynie na rozpoznawalność danej marki. 

Idealne na prezent i na zakupy

Torby wcale nie muszą służyć działaniom marketingowym. Możemy wykorzystać je dla naszego własnego użytku - zamawiając na stronie internetowej producenta konkretny rodzaj torby i nadruk jaki chcemy na niej zamieścić. Torba z nadrukiem może stanowić jednocześnie ciekawy prezent dla naszej pociechy, jak i alternatywę dla szkolnego plecaka. Dzisiaj szczególnie popularne wśród młodzieży są worki z nieco dłuższymi sznurkami, zakładane na plecy. W internecie łatwo jest znaleźć producentów oferujących taki rodzaj "plecaka" – są np. dostępne w ofercie sklepu Reklamowe24. Dodając do niego nadruk z ulubionego filmu czy gry, możemy sprawić dziecku nie lada radość. Jeśli mamy nieco większy budżet, możemy pokusić się na nadruk 3D, który już od dłuższego czasu zyskuje na popularności.

Niezbędne przy zakupach

Torby foliowe oferowane w popularnych marketach często nie grzeszą wytrzymałością, a ich cena jest względnie wysoka w stosunku do jakości. Dlatego warto rozważyć, czy aby lepszym rozwiązaniem nie byłoby zaopatrzenie się w torby wykonane z trwalszych materiałów. Najlepszym rodzajem wydaje się tutaj płótno, które jest tańsze od bawełny, a jednocześnie równie odporne na uszkodzenia. Takie torby, oprócz wytrzymałości, są zazwyczaj dużo pojemniejsze od normalnych plastikowych "zrywek", co jest dodatkowym atutem, szczególnie jeśli wolimy robić większe zakupy. Kiedy już zdecydujemy się na zakup takowych toreb, warto kupić ich nieco więcej - zazwyczaj za kupno kilkunastu sztuk dostaniemy zniżkę! 

Ekologia przede wszystkim!

Torby wielokrotnego użytku stanowią dzisiaj sztandarowy przykład w jaki sposób możemy, poprzez nasze codzienne czynności, dbać o czyste środowisko. Jeden ze znanych producentów ekologicznych toreb, używa do ich produkcji polipropylenu - materiału pochodzącego w 100 % z recyklingu. Wielokrotność użytku, wytrzymałość i wykonanie z naturalnych lub recyklingowych materiałów - to cechy, które przesądzają o ekologicznej "wyższości" toreb nad ich plastikowymi odpowiednikami.  Często też zdarza się, że kupując torby wykonane z bawełny lub płótna wspieramy polski przemysł włókienniczy. Niejeden sprzedawca szczyci się torbami wykonanymi w całości z włókna pochodzącego z naszego kraju.

Ekologiczne torby z nadrukiem - jak i gdzie kupić?

Najprostszym sposobem jest odwiedzenie któregoś ze sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży ekologicznych toreb. Po wybraniu rodzaju i rozmiarów danej możemy w prosty sposób dodać na niej nadruk. Wystarczy w wyznaczonym miejscu załączyć wybrane zdjęcie lub logo i gotowe! Po zapłaceniu za naszą torbę w ciągu kilku dni powinna ona być już w naszym posiadaniu.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop