Zamknij
REKLAMA

Drzwi zewnętrzne – nowe technologie

13:53, 28.11.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Drzwi są tym elementem domu, z którego korzystamy bez większego namysłu. Czasem jednak przychodzi moment na wymianę starych drzwi wejściowych na nowe – i wtedy możemy mieć problem z wyborem właściwych.

Bezpieczeństwo i estetyka

Czasy cienkich drzwi z płyty znanych ze starych blokowisk mijają – coraz więcej właścicieli mieszkań decyduje się na wymianę na nowe, ładniejsze i lepiej zabezpieczające przed włamaniem. Na szczęście nie musimy wybierać między dobrze wyglądającymi a solidnymi drzwiami wejściowymi – współczesne drzwi cechują się świetnym wyglądem i mocną konstrukcją. Wśród dostępnych projektów znajdziemy zarówno drzwi pasujące do nowoczesnych apartamentowców, jak i zabytkowych kamienic. Ich przewagą nad starszymi drzwiami są dodatkowe zabezpieczenia – stalowa konstrukcja, a w najlepszych wersjach także dodatkowe bolce uniemożliwiające ich wyważenie.

Najnowsze technologie

W drzwiach coraz częściej wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia techniki – od zastosowanych materiałów po wykończenie. Wielu producentów udziela długiej gwarancji nawet na lakier pokrywający drzwi, jednak najbardziej istotne są technologie zabezpieczeń. Dziś to nie tylko klasyczny, mniej lub bardziej skomplikowany zamek z kluczem – możemy zdecydować się również na drzwi z zamkiem elektronicznym: magnetycznym lub kodowym, a także na technologie biometryczne, takie jak czytnik linii papilarnych – jest to dodatkowe zabezpieczenie np. w wypadku zgubienia klucza. Oprócz tego często stosowane są specjalnie zaprojektowane mechanizmy antywyważeniowe, takie jak wzmocnione zawiasy czy bolce wpuszczane w futrynę.

Tradycyjne i nowe materiały

Producenci oferują drzwi w różnej stylistyce, dzięki czemu dopasowanie drzwi do charakteru budynku i gustu użytkowników nie będzie problemem. Oprócz tradycyjnego drewna można znaleźć drzwi z drewna połączonego ze szkłem czy metalem, a nawet całkowicie szklane. Do każdego mieszkania bez problemu dobierzemy więc stylowe drzwi. Nowe materiały – i nowe metody obróbki tradycyjnych – umożliwiają połączenie stylu z bezpieczeństwem.

Gdzie szukać najlepszych drzwi zewnętrznych?

Decydując się na wymianę drzwi wejściowych warto zapoznać się z ofertą różnych producentów, np. tu: https://zebrano.eu/oferta/drzwi-zewnetrzne. Najlepiej zwrócić się do firmy oferującej szeroki wybór modeli i usługę montażu, dzięki czemu oszczędzimy i czas, i pieniądze.

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone