Zamknij
REKLAMA

Nowe dekory paneli Swiss Krono urzekają kolorystyką

11:25, 03.10.2019 | materiały partnera
Skomentuj

Swiss Krono, renomowany producent paneli podłogowych regularnie zaskakuje nowoczesnym wzornictwem podłóg laminowanych. Kolekcje Terra i Blackpool – oryginalne rozwiązania pod względem wzornictwa jak i parametrów – dostępne są w salonie Abler w Toruniu.

Wybierając dobre panele podłogowe zwracamy szczególną uwagę na kilka czynników. To przede wszystkim estetyka – kolory, wykończenie V-fugą, ogólne wrażenia wizualne. Niemniej istotne są jednak parametry techniczne. Grubość podłogi, jej klasa ścieralności, wieloletnia gwarancja czy nietypowe wymiary odbiegające od standardów większości paneli laminowanych – wszystko to ma duże znaczenie dla ogólnej oceny paneli. W te założenia szczególnie ciekawie wpisują się nowe kolekcje podłóg Swiss Krono – Terra i Blackpool. Dostępne są w sieci sprzedaży Abler - podobnie jak setki innych podłóg w efektownej ekspozycji przy Grudziądzkiej 177A.

Terra, czyli impuls dla wyobraźni

Swiss Krono tworząc panele z kolekcji Terra zadbał o wszelkie detale. Dopracowana struktura podkreślająca dekory bielonej sosny i przytulnych dębów doskonale wpisuje się w potrzeby każdego wnętrza. Podłogi z tego zestawienia mają urzekać estetyką. Ciepły brąz charakterystyczny dla dekoru Platan Elizejski perfekcyjnie odwzorowuje naturę drewna. Intrygujące wzrok Dąb Montmartre czy Dąb Montparnasse pięknie współgrają np. z bielą mebli. Zwolennicy klasycznej kolorystyki wybrać mogą typowy brąz Dębu di Trevi. Ci, którzy chcą rozjaśnić kolorystykę wnętrza w nowoczesnej formie wskażą zapewne Pinię Pammukale. A kolei Dąb Cracovia, mocny i intensywny w barwie, jest idealny do biura.

Za ciekawą kolorystyką idą szczególne parametry. To panele podłogowe o 8-milimetrowej grubości, ale z najwyższą klasą ścieralności – na poziomie aż AC5. Producent zapewnia również 30-letnią gwarancję. Technologia wykonania w pełni pozwala na wykorzystanie podłóg na ogrzewaniu podłogowym.

Blackpool, czyli wymiary mają znaczenie

Niemniej ciekawa jest kolekcja Blackpool – podobnie jak Terra pochodzi z szerokiego zestawienia Platinium opracowanego przez Swiss Krono. Ciekawy efekt trójwymiaru na podłodze pokazuje Dąb Queens. Osoby ceniące sobie kolorystyczny konserwatyzm wskażą zapewne Dąb Westminster czy Dąb Oxford. Popularnymi dekorami z kolekcji Blackpool są też Dąb Buckingham oraz Dąb Downing – w obu przypadkach świetne do nowoczesnych wnętrz utrzymanych np. w skandynawskim stylu.

Szczególne wrażenie robią tu wymiary panele Swiss Krono. Uciekają one od wszelkich standardów. Aż 244 mm szerokości każdego z paneli sprawia, że podłoga nabiera szczególnej jednolitości wizualnej i zaskakuje formatem. Podkreśla to struktura sempre – efekt użytkowanego drewna zgodny z trendami stylu skandynawskiego.

Panele Swiss Krono w Toruniu

Wszystkie kolekcje paneli Swiss Krono dostępne są w Ablerze Toruniu – sklepie i hurtowni sieci, która ma 20-letnią tradycję na rynku wnętrz. Zamawiając podłogi laminowane Swiss Krono w oddziale Abler Toruń przy ul. Grudziądzkiej 177A wraz z montażem możesz liczyć na wyjątkowe oszczędności – 8% zamiast 23% podatku VAT.

Abler oferuje także wszelkie akcesoria – m.in. pokłady podłogowe jak i listwy przypodłogowe. W przypadku produktów Swiss Krono to cokoły P85 - perfekcyjnie wykonane elementy wykończeniowe wykonane w kolorystyce poszczególnych paneli podłogowych. Wybierając podłogi i panele podłogowe w Toruniu sprawdź Abler – możesz liczyć na wyjątkowo atrakcyjne ceny.

Abler w Toruniu to również szeroki wybór płyt meblowych Swiss Krono; oferuje także blaty kuchenne tego producenta oraz nowość na rynku – panele ścienne Walldesign.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone