Zamknij

Okna na wymiar z pcv – zalety, którym warto przyjrzeć się bliżej

14:12, 20.05.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Lubimy proste, niedrogie rozwiązania, którym jednak nie brakuje tak ważnej jakości. Zdecydowanie są nimi okna z pcv. Choć plastik nie kojarzy się zbyt dobrze, w stolarce okiennej zajmuje wysoką pozycję. Modele produktów z pcv nie ustępują w niczym drewnianym czy aluminiowym odpowiednikom, a i nie brakuje im zalet, których próżno szukać gdzie indziej.

Zwykle można liczyć na dostępność wielu modeli od ręki. Nie ma problemu z doborem uniwersalnych rozmiarów, a szukając pomysłu na nietypowe wykonanie, unikalny kształt, okna na wymiar wykonane z pcv, są w stanie sprostać temu zadaniu. Do tego dochodzi duża dowolność kolorystyczna, której innego typu stolarka okienna nie jest w stanie zaoferować. Można nawet zadecydować o tym, by kolor wewnętrznej okleiny pasował do wystroju danego pomieszczenia, a zewnętrzna była spójna z architekturą domu.

Z praktycznych walorów, jakie posiadają okna z pcv, wymienia się ich lekkość, nawet przy zastosowaniu dużych przeszkleń, a to za sprawą budowy komorowej i tworzyw sztucznych. Okna tego typu nadają się do opatrzenia dodatkowymi funkcjami, w tym antywłamaniowymi. Pod względem trwałości zadowalają w niemalże tym samym stopniu, co chociażby drewniana stolarka okienna. Są jednak znacznie łatwiejsze w pielęgnacji i nie tracą na barwie czy posiadanych właściwościach, mimo upływu lat intensywnej eksploatacji.

Indywidualnie dopasowane okna na wymiar, przemyślane dodatkowe funkcje i kolorystyka, a do tego precyzyjnie wykonany montaż, sprzyjają stworzeniu komfortowego i eleganckiego domu. Ponadto ciepłego, bo okna z pcv są w stanie zminimalizować ryzyko strat cieplnych, jeśli posiadają właściwy współczynnik przenikania ciepła.

Jeśli ta ilość informacji mimo wszystko nieco przytłacza, a wybór dla użytkowników nie jest oczywisty, z pomocną dłonią wychodzą specjaliści z firmy domel.pl. Doświadczony zespół fachowców, produkty posiadające certyfikaty potwierdzające ich jakość, a do tego możliwość realizowania indywidualnych pomysłów. Tylko tyle i aż tyle w jednym miejscu.

 

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone