Zamknij

Gwiazdy na gwiazdkę w Toruniu – niezapomniane emocje ze sztuką w tle!

00:00, 27.11.2018 | Materiały partnera
fot. materiały partnera

Czas świąt to okres wzruszeń, dobroci i chwil wartych wspomnień. Kolejna edycja koncertu Gwiazdy na gwiazdkę gwarantują, że z Auli UMK wyjdziemy napełnieni duchem świąt i bardzo dobrym nastrojem!

Tegoroczna edycja odbędzie się 21 grudnia o godzinie 19:00. Piękna aula Uniwersytetu Mikołaja Kopernika wypełni się atmosferą świąt zmieszaną z nieskazitelnym głosem zapowiadanych artystów i brzmieniem Poznańskiej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Łukasza Łodygowskiego. Ten wariant stanowi gwarancję niezapomnianych emocji!

Jakie gwiazdy odwiedzą w tym roku Toruń? Gród Kopernika wypełni się głosem Kayah, Macieja Miecznikowskiego i Marka Piekarczyka. Katarzyna Szczot to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, której głos imponuje pięknym i niepowtarzalnym brzmieniem. Aranżacje utworów bożonarodzeniowych w wykonaniu Kayah to radość, uśmiech, wzruszenie i domieszka prawdziwych muzycznych emocji. Maciej Miecznikowski (znany ze współpracy z zespołem Leszcze) to połączenie talentu, humoru i sympatii. Artysta znany jest jako przyjaciel widowni, a świąteczne melodie będą brzmiały w jego wykonaniu bardzo wyjątkowo. Mocniejszym brzmieniem uraczy nas z pewnością Marek Piekarczyk, który od lat związany jest z legendarnym zespołem TSA.

Okrasą koncertu będzie Poznańska Orkiestra Symfoniczna – jedna z najbardziej uznanych orkiestr w Polsce, gospodarz słynnej Filharmonii Poznańskiej. To połączenie i wspólne świętowanie tradycyjnych kolęd, pastorałek, świątecznych piosenek oraz największych przeboje artystów w autorskich aranżacjach gwarantują wzruszenie na długi, romantyczny bożonarodzeniowy czas.

Bilety na wydarzenie można kupić na biletyna.pl, ebilet.pl oraz w salonach sieci Empik

Do zobaczenia!

(Materiały partnera)
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone