Zamknij

Centrum Handlowe Bielawy z eko-akcją „#EkoBielawy. Pielęgnuj pasję”

06:00, 24.09.2018 | Materiał partnera
Fot. Nadesłana

„#EkoBielawy. Pielęgnuj pasję” to główne hasło akcji, która rusza w poniedziałek 24 września w Centrum Handlowym Bielawy. W zabawie, która potrwa do 27 września na Klientów czekają akcesoria ogrodnicze oraz sadzonki wrzosu w podziękowaniu za zakupy dokonywane w CH Bielawy.

Centrum Handlowe Bielawy, które posiada międzynarodowy certyfikat BREEAM In-Use z oceną „Very good” (ekologiczna charakterystyka budynku) oraz „Excellent” (zarządzanie obiektem) od początku funkcjonowania wspiera działania proekologiczne i chętnie podejmuje się realizacji akcji przyjaznych środowisku. Z tego względu, w dniach 24-27 września w godzinach 14.00-20.00 w CH Bielawy odbędzie się akcja „#EkoBielawy. Pielęgnuj pasję”, podczas której centrum chce zarazić swoich klientów pasją do ekostylu, a przy okazji nagrodzić ich upominkami w podziękowaniu za zakupy dokonywane w CH Bielawy. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy:

  • zrobić zakupy za min. 50 złotych (sumują się maksymalnie dwa paragony, w tym paragon z Carrefour może być na maksymalną kwotę 25 złotych, drugi paragon za zakupy dokonane na terenie galerii handlowej), okazać paragon/paragony w Punkcie Obsługi Akcji oraz odebrać prezent - rękawice ogrodowe;
  • lub zrobić zakupy za min. 100 złotych (sumują się maksymalnie dwa paragony, w tym paragon z Carrefour może być na maksymalną kwotę 50 złotych, drugi paragon za zakupy dokonane na terenie galerii handlowej), okazać paragon/paragony w Punkcie Obsługi Akcji oraz odebrać sadzonkę wrzosu w doniczce.

Uczestnik może wziąć udział w akcji maksymalnie trzy razy. Każdego dnia trwania akcji do wydania jest 98 rękawic ogrodowych oraz 98 sadzonek wrzosu.

- CH Bielawy od początku swojej działalności promuje działania przyjazne środowisku. ‘#ekoBielawy. Pielęgnuj pasję’ ma na celu nie tylko zachęcić klientów do przyjęcia proekologicznej postawy, ale również nagrodzić praktycznym upominkiem, który na pewno przyda się w pielęgnacji jesiennego ogrodu czy balkonu – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

O CENTRUM

Centrum Handlowe Bielawy to kompleks handlowy o powierzchni ponad 24 000 m2, zlokalizowany przy ulicy Olsztyńskiej w dzielnicy Bielawy w Toruniu, ze strefą potencjalnych klientów sięgającą 236 500 osób w promieniu 20 minut jazdy samochodem. Przestronne wnętrza gwarantują wygodne i przyjemne zakupy. Na terenie centrum znajdują się największy w Toruniu hipermarket Carrefour oraz liczne butiki i punkty usługowe. Więcej na: www.bielawy-torun.pl.

Właścicielem CH Bielawy jest firma Newbridge. Zarządcą centrum jest Apsys Polska S.A.

O NEWBRIDGE

­­­­­Newbridge to spółka założona w 2015 roku przez międzynarodową grupę Somerston, skupiająca się na inwestowaniu w centra handlowe typy ‘convenience’ oraz parki handlowe. Obecnie Newbridge jest właścicielem sześciu obiektów handlowych w Polsce: Centrum Handlowego Czyżyny w Krakowie, Centrum Handlowego Bielawy w Toruniu, Centrum Handlowego Guliwer w Łodzi oraz Parków Handlowych Newbridge, zlokalizowanych w Grodzisku Mazowieckim, Włocławku i Namysłowie. Więcej informacji na: www.newbridge.com.pl.

O APSYS

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

(Materiał partnera)
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone