Zamknij
REKLAMA

Szukasz wystrzałowego prezentu urodzinowego? Koniecznie sprawdź naszą top listę!

09:29, 24.07.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Urodziny to niezwykła okazja. Bez względu na to, czy jubilat organizuje przyjęcie czy nie, warto jest pokazać mu, że o nim pamiętamy. Najlepiej zrobić to poprzez wręczenie wyjątkowego upominku. Na naszej top liście znajdziecie przykłady wystrzałowych, nieszablonowych, a przede wszystkim oryginalnych i niepowtarzalnych podarków w dobrych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami! W końcu najważniejsze jest sprawienie mnóstwa radości jubilatowi.

Tylko personalizowany prezent może być niepowtarzalny!

Wybór odpowiedniego prezentu stanowi bardzo trudne zadanie. Często wahamy się, czy dany przedmiot będzie odpowiedni, czy przypadkiem jubilat nie posiada już takiej rzeczy. Rozwiązaniem tego problemu jest wybór personalizowanego upominku. Wówczas można mieć pewność, że prezent przypadnie do gustu jubilatowi, a nikt inny nie kupi czegoś podobnego. Sekret tego fenomenu tkwi w grawerunku – w większości przypadków możliwe jest umieszczenie na przedmiocie dowolnego napisu, dedykacji, wierszyka lub po prostu imienia czy inicjałów. Drugim rozwiązaniem jest grawerunek na tabliczce, która zostanie dołączona do opakowania. Prezenty personalizowane stanowią wyjątkową pamiątkę i są prawdopodobnie jednymi z najbardziej osobistych. Przykładem może być kubek termiczny z imieniem jubilata albo personalizowana koszulka, karafka, drewniana skrzynia na herbatę.

Prezenty na wesoło, bo na świat trzeba patrzeć przez różowe okulary

Prezenty o charakterze lekko żartobliwym, najczęściej wręczane są na 18 czy 40 urodziny, choć nie oznacza to, że nie można dokonać innego wyboru. Wśród wesołych prezentów na pierwszy plan wysuwają się personalizowane deski do krojenia dla niezbyt zdolnych kucharek, poduszki dla śpiochów oraz koszulki z zabawnymi nadrukami. Przykłady można wymieniać bez końca – wystarczy wybrać zwykły przedmiot codziennego użytku, a wygrawerowanie śmiesznego i oryginalnego wierszyka sprawi, że stanie się on rzeczą wyjątkową i niespotykaną. Często to właśnie takie upominki: lekko szalone, są najbardziej zapamiętywane i stanowią fantastyczną pamiątkę przez wiele lat. Należy jednak mieć na względzie fakt, że prezent ma przede wszystkim sprawić radość. Nie powinna to być ukryta aluzja – nie należy wręczać przedmiotów, na których wygrawerowany zostanie uszczypliwy wierszyk, sprawiający przykrość jubilatowi. Podczas wyboru prezentu należy patrzeć na wszystko z pewnym dystansem, który pozwoli na realną ocenę sytuacji. Należy pamiętać również o tym, że jubilat może być przeczulony na punkcie krytyki i zareagować na upominek zupełnie inaczej, niż byśmy tego chcieli. Warto zatem zachować swoistą dozę ostrożności.

Zarówno upominki z przymrużeniem oka, jak i bardziej klasyczne prezenty, znajdują się na stronie sklepu Murrano, gdzie można zamówić prosto do domu: personalizowane zapalniczki, słoiki na słodkości, pudełeczka na herbatę, obrazki, biżuterię i wiele innych. Na wybranych produktach istnieje możliwość wykonania grawerunku lub zapakowania ich w ozdobne opakowania, do których dołączona zostanie tabliczka z wybranym napisem.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%