Zamknij

Barbara i Antonio wracają! "Szalone Nożyczki" zobaczymy w Bydgoszczy

12:48, 11.06.2018 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj
fot. Tomasz Berent

"Szalone nożyczki" to jedna z najcieplej przyjętych realizacji ostatniego sezonu. Spektakl bawi do łez wszystkich, którzy zdecydują się go obejrzeć na żywo, a aktorzy mają ogromną frajdę z tego, że kreują tak wyraziste i zapadające w pamięć kreacje.

"Szalone nożyczki" to jedna z najcieplej przyjętych realizacji teatralnych sezonu. Spektakl bawi do łez wszystkich, którzy zdecydują się go obejrzeć na żywo, a aktorzy mają ogromną frajdę z tego, że kreują tak wyraziste i zapadające w pamięć kreacje.

- Każda inscenizacja zależy od zamysłu reżysera. U nas od początku wiedzieliśmy, że będzie to spektakl nieco improwizowany i bardzo interaktywny. O to też chodzi w tym przedsięwzięciu. „Szalone nożyczki” pozwalają na to, aby było tego jak najwięcej - przyznaje Dominika Gwit, która w spektaklu gra rolę Barbary.

Oprócz Dominiki, na scenie Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy już 29 czerwca podziwiać będziemy mogli także Leszka Stanka, Michała Piróga czy Krzysztofa Ibisza

Fabuła spektaklu zbudowana została wokół morderstwa. Podejrzane są cztery osoby i co ciekawe, nawet sami aktorzy nie wiedzą, kto zabił.

- Wszystko zależy od widowni, sami przekonamy się o tym, czym zaskoczymy publikę, a czym publika zaskoczy nas - dodaje Dominika Gwit.

Spektakl w bydgoskiej Filharmonii Pomorskiej zagrany zostanie 29 czerwca o godz. 19. Bilety na to niezwykłe wydarzenie kupić można tutaj.

"Szalone nożyczki", występują: Dominika Gwit, Urszula Dębska/Joanna Kupińska, Alan Andersz, Krzysztof Ibisz/Lesław Żurek, Michał Piróg, Leszek Stanek/Maciej Wilewski

 

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone