Zamknij
REKLAMA

Myślisz o zorganizowaniu wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego? Koniecznie tu się wybierz!

09:38, 14.05.2018 | Materiał partnera
Fot. Nadesłana

Lucky Star w centrum handlowym Toruń Plaza oferuje szereg różnego rodzaju rozrywek począwszy od bowlingu, bilarda, plac zabaw dla dzieci, po  imprezy weekendowe, a kończąc na okolicznościowych takich jak: 18-stki czy wieczory panieńskie i kawalerskie. Tu naprawdę warto się wybrać!

Lucky Star to marka, która już od kilku dobrych lat jest rozpoznawalna na toruńskim rynku. Klub ma bardzo wiele do zaoferowania swoim klientom. Tym, co go wyróżnia to między innymi sala bowilngowa, bilardowa oraz plac zabaw. Oferta jest skierowana do wszystkich - młodszych i starszych. 

Fot. Nadesłana

Bez problemu możesz zarezerwować tor dla maksymalnie 8-osobowej grupy i cieszyć się grą. Warto również wspomnieć, że w Lucky Star odbywają się profesjonalne rozgrywki toruńskiej ligi bowlingowej. Podobnie dużym zainteresowaniem cieszą się rozgrywki bilardu, a wśród najmłodszych plac zabaw. Co ciekawe Lucky Star jako jeden z nielicznych toruńskich klubów posiada stół do snookera. Kręgielnia i plac zabaw są częstym miejscem organizowania urodzinek dla dzieci.

Fot. Nadesłana

Fot. Nadesłana

Ci, którzy czują się mocni wokalnie mogą spróbować swoich sił w karaoke - zwykłym i tematycznym, które odbywa się w czwartki. Ale Lucky Star to nie tylko imprezy weekendowe, ale również cykliczne i okolicznościowe.

Fot. Nadesłana

Jeśli myślisz na przykład o zorganizowaniu wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, trafiliście pod dobry adres. Klub posiada atrakcyjne pakiety, w skład których wchodzą kręgle, oferta barowa, pizza oraz rezerwacja loży. W Lucky Star zadbają o każdy detal. Jeśli chodzi z kolei o imprezy cykliczne nie można zapomnieć o Retro Party czy Black Friday. 

Fot. Nadesłana

Szczegółowa oferta Lucky Star jest dostępna TUTAJ

(Materiał partnera)
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone