Zamknij

Już jest! To pierwsza tego typu restauracja z jedzeniem na wynos [ZDJĘCIA]

11:27, 14.05.2018 | Materiał partnera
Fot. Materiały promocyjne

Po Łodzi, Krakowie, Poznaniu i Koszalinie przyszedł czas na Toruń. Od kilku tygodni w galerii handlowej Atrium Copernicus działa Chopstix Noodle Bar. 

Chopstix Noodle Bar to sieć restauracji z azjatyckimi daniami na wynos, mająca już ponad 66 lokalizacji w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Od 2017 roku rozpoczęła swoją działaność spółka Chopstix Polska - do 2021 r. 35 nowych lokali na terenie całego kraju.

- Moja przygoda z Chopstixem rozpoczęła się 20 lat temu. Na początku było to bardziej chińskie jedzenie, natomiast od 2009 roku działa pierwsza restauracja Chopstixa. Przygoda z Polską rozpoczęła się w kwietniu 2017 roku, kiedy to powstała firma. Pierwszy lokal otworzyliśmy w listopadzie, a na terenie kraju jest ich już pięć - w Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Koszalinie oraz Toruniu. Do końca roku będzie ich dziesięć - mówi współwłaściciel Chopstix Polska Krzysztof Kmita. 

Oferta Chopstixa jest bardzo bogata i na pewno każdy głodny klient znajdzie tu coś dla siebie. 

- Są to smaki Azji, ale troszeczkę zeuropeizowane. Wiele restauracji stara się utrzymać rzeczywisty smak Azji, gdzie dla Europejczyka jest trudny do przyjęcia. Jeszcze 10 lat temu Polska była jeszcze mniej otwarta na nowe smaki. Teraz coraz więcej ludzi próbuje czegoś nowego -  dodaje Krzysztof Kmita

Jedzenie w Chopstixu to najwyższa półka o czym świadczy sposób przygotowania dań oraz składniki, którymi dysponuje szef kuchni. Co istotne wszystko jest przygotowywane na świeżo. 

- Makarony, mięso, ryż oraz pozostałe dodatki są świeże. Wszystkie sosy są przygotowywane przez nas. To nasze receptury. Modyfikujemy tylko smaki na polski rynek - podkreśla Krzysztof Kmita. 

Restaurację Chopstixa w Atrium Copernicus wyróżnia także oryginalny wystrój nawiązujący do tradycji azjatyckiej. Ponadto klienci otrzymują profesjonalnie przygotowane zestawy w specjalnych boxach. Jedzenie można zamówić na wynos lub na miejscu. Tym, co może jeszcze bardziej skusić klientów, których i tak już nie brakuje, to atrakcyjne promocje. 

- Surówki są gratis do każdego zestawu. Studenci, uczniowie oraz pracownicy galerii mają 20% rabat na zestaw - kończy Krzysztof Kmita

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

(Materiał partnera)
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone