Zamknij
REKLAMA

Komoda uchwyty meblowe – szeroki wybór na zmiany

15:53, 26.03.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Gdy chcemy coś zmienić w naszym domu, z reguły sięgamy po daleko idące zmiany. W ruch idzie wiertarka, farba, tynk, który odchodzi od ścian. A można to zrobić szybciej, czyściej i taniej. Spójrz tylko na swoją komodę.

Zmiany to remont

Dla wielu osób zmiany w domu nie mogą obejść się bez remontu. Po prostu musimy coś wyrzucić, zniszczyć, kupić nowe – inaczej nie ma szans na zadowalający efekt. Dopiero, gdy zrywamy tapety, kujemy płytki, łamiemy panele i traktujemy nasze meble i łóżko młotkiem, czujemy, że żyjemy. Destrukcja nadaje remontowi sens i dla wielu jest swoistym rytuałem, podczas którego oczyszczamy nasze mieszkanie.

Jednak nie każdy z nas traktuje remont w ten sposób. Z reguły jest to mało przyjemne doświadczenie, które nas ogranicza i utrudnia życie. Remont łazienki i kilka dni bez bieżącej wody – kto nigdy go nie miał, ten nie zrozumie, jakie niesie za sobą problemy. Zwłaszcza, gdy robimy go latem. Kilkanaście dni bez prysznica, kilka bez toalety, kurz, brud i hałas. Mniej irytujący jest remont w salonie lub sypialni. Jednak jego stopień trudności zależy od tego, co chcemy położyć i co trzeba zdjąć. Jeżeli montowaliśmy na ścianach kamień, ale przestał nam się podobać, czeka nas więcej bałaganu niż w przypadku zdzierania tapet lub malowania. Do tego dochodzi jeszcze kwestia wymiany dużych i ciężkich mebli. A gdyby można było zrobić to w inny sposób? Bez problemów, bez brudu i taniej.

Komoda uchwyty dla zmiany

Na szczęście można. Nie każdy z nas uważa remont za najlepsze wyjście i szuka innych rozwiązań. Czasami zostawiamy wszystko jak jest i kupujemy dodatki. Pokój ożywiają świeże kwiaty, zdjęcia przyjaciół i rodziny, pamiątki z wycieczek, ale przede wszystkim – dodatki, które nie wymuszają remontu. Możemy kupić nowy stół, nowe krzesła czy nowe łóżko. To dobra opcja, jednak musimy się liczyć z dość dużym wydatkiem. Eleganckie krzesło kosztuje grubo ponad 100 złotych za sztukę. Z kolei nowa kanapa to wydatek powiększony o kolejne zero. Efekt jest, jednak poniesiony dużym kosztem. A możemy zrobić to taniej. Ratunkiem i rozwiązaniem jest komoda uchwyty. Możemy wybierać z kilku różnych rodzajów tego typu dodatku. Gałki, kołatki, standardowe uchwyty, relingi, wpuszczane, a nawet dla dzieci – opcji na komoda uchwyty jest naprawdę dużo. Czym się one różnią między sobą? Przede wszystkim wyglądem. Każdy z nich pasować będzie do innego rodzaju mebli. Ciężkie, ciemne, z litego drewna komody lepiej wyglądać będą, gdy zamontujemy do nich podobne uchwyty. Dobrym wyborem będzie mosiężna kołatka, która idealnie wpasuje się w styl mebla. A jeżeli w naszym domu mamy małe dzieci, należy przede wszystkim zadbać o ich bezpieczeństwo. A jak to zrobić? Należy wszystkie komoda uchwyty wyposażyć w ich nowy rodzaj. Najlepiej na niższych drzwiach i szufladach wymienić wszystkie z nich na uchwyty wpuszczane. Dziecko to żywe srebro, więc należy mieć na uwadze, że w każdej chwili może się w coś uderzyć lub zahaczyć. Instalując je nie tylko mamy nowy wygląd komody, ale również to, co najważniejsze – zapewniamy spokój sobie i naszym dzieciom.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone