Zamknij
REKLAMA

Grasz w tenisa? MOSiR wychodzi naprzeciw twoim oczekiwaniom

06:00, 14.11.2017 | MM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne/Depositphotos

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Toruniu uruchamia możliwość rezerwacji online kortów tenisowych przy ul. Przy Skarpie. 

To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich sympatyków gry w tenisa, którzy do tej pory musieli dokonywać rezerwacji osobiście bądź telefonicznie. 

- W dni powszednie do godz. 15:00 koszt wynajęcia kortu to 55 zł/godz. Po godz. 15:00 to wydatek rzędu  70 zł/godz. W weekendy i święta do godz. 15 zapłacimy 60 zł/godz., po godz. 15:00 zgodnie z aktualną promocją 50 zł/godz – mówi Jacek Szczepanik, kierownik kortów tenisowych przy ul. Przy Skarpie.

Obiekt jest czynny w dni powszednie w godzinach 8:00 – 22:00, w weekendy i święta w godzinach 9:00 – 20:00. Na miejscu można również wypożyczyć sprzęt, choć jak zaznacza Jacek Szczepanik, większość klientów posiada swoje rakiety. 

-W hali znajdują się cztery pełnowymiarowe korty tenisowe, które posiadają akrylową nawierzchnię typu plexipave. Na takiej nawierzchni rozgrywany jest m.in. turniej Australia Open. To bardzo przyjazna nawierzchnie przystosowana do gry na każdym poziomie  -  dodaje Jacek Szczepanik.

Obiekt należy do najnowocześniejszych tego typu obiektów w regionie i od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców regionu. 

- Korzystają z niego amatorzy tenisa, szkolą się tu dzieci i młodzież, rozgrywane są na nim turnieje amatorskie, dziecięce oraz imprezy rangi mistrzostw Polski – kończy Jacek Szczepanik.

Zapraszamy do skorzystania z oferty kortów tenisowych przy ul. Przy Skarpie. Szczegóły TUTAJ.

(MM)
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone