Zamknij
REKLAMA

Przyjdź na zakupy do nowo otwartego Drewno – Marketu przy ul. Grudziądzkiej!

06:00, 04.09.2017 | Materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Michał Malinowski

Doskonałej klasy fachowcy, świetny jakościowo towar oraz przystępne ceny – to wszystko wyróżnia nowo otwarty Drewno – Market przy ul. Grudziądzkiej 151. 

Właścicielem jest Sebastian Ziółkowski, człowiek, który z drewna potrafi zrobić w zasadzie wszystko. Drewno – Market, czyli po prostu składnica drewna, to idealna propozycja dla fachowców, ale także tych, którzy w wolnych chwilach sami lubią podłubać.

- To nasz nowy punkt w  Toruniu. W Drewno – Markecie mamy głównie materiały dla fachowców specjalizujących się w obróbce drewna, ale także dla  majsterkowiczów, którzy parają się tym amatorsko. Materiał jest sprawdzony, bardzo dobrej jakości, inny niż ma konkurencja – mówi pan Sebastian. 

Co wyróżnia Drewno – Market? Przede wszystkim bardzo dobrej jakości towar oraz ceny. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

- Nasze deski są grubsze, co jest ważne, biorąc pod uwagę żywotność drewna. Są porządnie ciśnieniowo zaimpregnowane. Jest duża różnorodność. Mamy duży wybór desek tarasowych, elewacji i podbitek. Ponadto mamy w naszej ofercie szeroki wybór wyrobów ogrodowych takich  jak płoty, kratki czy donice. Tym co nas wyróżnia to również ceny. Zapraszam wszystkich na ul. Grudziądzką 151, aby sami się przekonali – zachęca Sebastian Ziółkowski

W Drewno – Markcie znajdziemy również całe niezbędne oprzyrządowanie w postaci wkrętów, łączników i różnego rodzaju impregnatów do drewna. Tym co jeszcze wyróżnia ten punkt to fachowa wiedza właściciela. Pan Sebastian z drewnem jest na „Ty”. 

- Od kilku już lat zajmujemy się budową konstrukcji drewnianych – garaży, wiat, altan, tarasów czy placów zabaw. Naszą domeną są w szczególności tarasy i ich zadaszenia – dodaje pan Sebastian

Zapraszamy do nowo otwartego Drewno – Marketu przy ul. Grudziądzkiej 151 w Toruniu. 

Drewno – Market

ul. Grudziądzka 151
601 657 346
sebastian@timber-trade.pl

Godziny otwarcia: 

Poniedziałek – Piątek  10:00-18:00
Sobota – Niedziela  9:00 – 15:00

(Materiał partnera)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018