Zamknij
REKLAMA

Wyjątkowa sobota z bohaterami dziecięcych bajek. Tylko w Atrium Copernicus

00:00, 30.08.2017 | MT
REKLAMA
Skomentuj
W sobotę najmłodsi, którzy przyjdą do Atrium Copernicus, nie będą się nudzić. Fot. nadesłane

W najbliższą sobotę Atrium Copernicus zaprasza najmłodszych na "Spotkanie z Bajką". Czekają tam bohaterowie ulubionych animacji - "Minionków", "SING!" i "Sekretnego życia zwierzaków domowych".

Dzieci uwielbiają bajki, a spotkanie z ich bohaterami gwarantuje dobrą zabawę, której z pewnością długo nie zapomną. Dlatego Atrium Copernicus proponuje, aby sobota upłynęła najmłodszym pod znakiem najpopularniejszych animacji ostatnich lat - "Minionków", "Sing" i "Sekretnego życia zwierzaków domowych".

Do nich również nawiązują różnorodne gry i zabawy, które znajdziemy w programie imprezy. Zręcznościowa "gra w kości" to propozycja dla  uwielbiających "Sekretne życie zwierzaków domowych".  Sprawdzą swoje umiejętności, rzucając gumowymi kośćmi do specjalnej instalacji z misek o różnej wielkości i różnym poziomie trudności.

Z kolei profesjonalna sesja zdjęciowa uczyni z każdego dziecka supergwiazdę. Ich niesamowite stylizacje ozdobią okładkę drugiego wydania magazynu "SING!". Nie zabraknie też spotkania z kultowymi Minionkami - Stuartem i Bobem. Niesamowite wrażenia zagwarantuje też Szalony Minionkowy Tor Przeszkód oraz Minionkowy Dmuchaniec-Skakaniec.

Na czas "Spotkania z Bajką" będzie działać Mini-kino, a w nim zaplanowano seans "SING!".

Impreza potrwa od godz. 11 do 18. Miejsce: plac i rotunda wejścia głównego galerii handlowej przy ul. Żółkiewskiego.

(MT)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018