REKLAMA

Młody człowieku, CTDP to idealna praca dla Ciebie!

00:00, 11.07.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
CTDP to idealna praca dla Ciebie!

Jesteś komunikatywny, sumienny i pozytywnie nastawiony? Lubisz pracę z ludźmi i angażujesz się w życie zespołu? Jeśli tak, to praca w CTDP jest właśnie dla Ciebie!

Firma CTDP prowadzi wakacyjny nabór pracowników na stanowiska Specjalisty ds. rozwiązań T-Mobile. Myślisz, że to praca nie dla Ciebie? Nic podobnego! Tylko CTDP oferuje atrakcyjne stawki godzinowe i bardzo korzystny system prowizyjny, a do tego kartę Multisport i inne atrakcje, których nie znajdziecie w innych firmach

- Szukamy ludzi komunikatywnych i pozytywnie nastawionych. Takich, którzy chcą pracować i  są zaangażowani. W zamian oferujemy naprawdę wiele - przyznają pracownicy CTDP.

Praca jako konsultant niesie ze sobą sporo korzyści! CTDP oferuje stałe godziny pracy (od godz. 8 do 16), umowę o pracę albo umowę zlecenie, atrakcyjny system prowizyjny oraz solidną podstawę. Można również uzyskać zwrot kosztów dojazdu dla osób spoza Torunia, a także całkowicie darmowy kurs języka angielskiego lub francuskiego! Dodatkowymi atutami są możliwość uzyskania pakietu Multisport, który w 70% dofinansowuje pracodawca, a także firmowe eventy i pozytywne akcje, które organizuje CTDP. Jak np. grill w czasie pracy.

Wszyscy, którzy chcą dołączyć do zespołu CTDP powinni swoje CV z dopiskiem "ddtorun" na adres: praca@ctdp.pl lub zaaplikować przez stronę www.praca.ctdp.pl. Polecamy także zajrzeć na fanpage na Facebooku: CTDP.Toruń.

Do dokumentów należy dołączyć klauzurę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )".

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017