Zamknij

Gdzie kupić najlepsze wina?

14.14, 19.09.2022 materiał partnera

W Polsce liderem wśród sprzedawanych alkoholi wciąż pozostaje piwo, niestety najczęściej kiepskiego gatunku i marki. Pomimo że dominuje ono na rynku, to wskaźnik picia wina rośnie w imponującym tempie. Co zrobić, aby nie wpaść w pułapkę spożywania również słabej jakości win? Gdzie znaleźć dobre trunki tego rodzaju? O tym przeczytasz w tekście poniżej.

Od kiedy zaczyna się dobre wino?

Pierwszym wtajemniczeniem w świat win może być o dziwo nawet hipermarket. Tam znajdziesz dobre wina, które spokojnie mogą zagościć na Twoim stole. Tego typu sieci często mają własnych sommelierów, którzy dobierają odpowiednie trunki oraz dbają o ich jakość. Wyznacznikiem może być cena. Znawcy tego tematu – właśnie sommelierzy określili, że od 5 euro możemy spodziewać się czegoś więcej niż tzw. produktu winopodobnego. Jednak ta kwota może być różna, bo duże sklepy często robią promocje i możesz zapłacić za dobre wino mniej.

Poziom o wiele wyższy – firmy z pasją zajmujące się tylko dystrybucją win

Uwielbiasz rozkoszować się smakiem dobrego wina i umiejętnie rozpoznajesz różne bukiety oraz nuty smakowe? A może nie jesteś aż tak wielkim koneserem, ale chciałbyś skosztować czegoś z wyższej półki lub zrobić odpowiednie wrażenie na ważnym przyjęciu? W obu tych przypadkach warto udać się do pasjonatów, którzy poświęcili i dalej poświęcają swoje życie wyszukiwaniu i sprowadzaniu najlepszych win z całego świata. Oni zadbają o bezpieczne przetransportowanie trunków do Polski i odpowiednie przechowywanie na miejscu.

Takie firmy dostarczają wysokiej klasy wina dla klientów detalicznych, jak również renomowanych lokali gastronomicznych oraz barów, tak aby na stołach znalazły się wyjątkowe wina najwyższej jakości.

Winers – sklep z dobrymi winami z różnych stron świata

Firmę Winers tworzą przyjaciele z różnych zakątków świata, będący pasjonatami szlachetnego trunku, jakim jest wino. To prawdziwi eksperci, którzy niezłomnie poszukują najlepszych smaków i wynajdują perełki, dlatego sklep z winami Winers.pl jest godny polecenia wszystkim bez względu na to, czy dopiero zaczynają przygodę z winem, czy są jego doświadczonymi znawcami. 

Ich produkty znajdziesz również w restauracjach. Tworzą karty win - poprzez specjalne wyselekcjonowanie dobierają je pod daną potrawę i to wszystko, aby zaspokoić różne gusta i podniebienia. Nie ukrywają swojej wiedzy i chętnie się nią dzielą, ponieważ sprawia im radość pokazywanie jak drogocenne jest wino. Traktują to jako misję. Przeprowadzają też degustacje i kolacje komentowane. 

Firma Winers szkoli zespoły związane z gastronomią pod kątem teoretycznym i praktycznym.

Dużą uwagę przywiązuje do sposobu przechowywania, więc w ofercie sprzedaży dla restauracji posiada chłodziarki do wina. Dystrybuuje też kieliszki, coolery, otwieracze do wina – trybuszony i zamknięcia do prosecco. Istnieje u nich również możliwość zakupu indywidualnej, zaprojektowanej etykiety. 

Ich dewizą jest prawdziwość i profesjonalizm. Dla przybliżenia tematu organizowane są nawet wyjazdy do winnic, gdzie odbywają się konkursy sprzedażowe dla personelu.

Wino to szlachetny trunek, który cieszy się uznaniem na całym świecie. Jego zapach, bukiet i finisz są esencją pasji dla wielu ludzi. Poprzez działanie na zmysły dostarcza emocji i radości. Gdzie warto zaopatrywać się w wino, aby mieć pewność jego wysokiej jakości? Internetowy sklep z winami Winers to doskonały wybór!

Alkohol dozwolony jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia. Picie alkoholu przez osoby nieletnie jest zabronione.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%