Zamknij

Top do hybryd no wipe - czym jest i jak działa?

08:17, 26.08.2020 | materiały partnera

Spośród różnych rodzajów topów do hybryd, na szczególną uwagę zasługuje top no wipe. Oszczędzisz dzięki niemu czas i wykonasz bajeczne stylizacje za pomocą magicznych pyłków. Na dodatek możesz wybrać kilka wariantów wykończenia manicure hybrydowego. Jak działa ten rodzaj topu? Przekonaj się sama!

Interesuje Cię temat stylizacji paznokci? Jeśli tak, to na pewno wiesz, co jest potrzebne do zrobienia hybryd. Jednak na wszelki wypadek przypominamy - oprócz dodatkowych akcesoriów, np. pilnika, czy przyrządów do usuwania skórek, niezbędne są takie produkty, jak baza, kolorowe lakiery (w przypadku hybryd ich wybór jest naprawdę duży!) i oczywiście top coat. Równie ważna jest lampa UV lub LED, za pomocą której utrwalisz każdą warstwę manicure.

Technologia hybrydowa stale się rozwija. Na rynku pojawia się mnóstwo kosmetycznych nowinek, które ułatwiają kobietom pracę nad idealnymi paznokciami i sprawiają, że manicure jest jeszcze trwalszy. Odporność przed zarysowaniami, urazami mechanicznymi i blaknięciem koloru ma zapewnić odpowiedni top do hybryd. Jest w czym wybierać. Niektóre chronią przed ostrym słońcem, inne zapewniają niesamowity połysk lub wedle preferencji, szlachetny mat.

Top no wipe kontra klasyczny top

Produkty hybrydowe mają tę właściwość, że nawet po utrwaleniu w promieniach UV lub LED przez odpowiednią ilość czasu, pozostaje na nich odrobinę lepka warstwa. Kobiety, które dopiero zaczynają przygodę z hybrydami, obawiają się czasem, że jest ona efektem słabej lampy lub produktu kiepskiej jakości. Nic bardziej mylnego! Profesjonalnie określa się ją mianem warstwy dyspersyjnej. Ułatwia ona połączenie ze sobą poszczególnych produktów, np. bazy i kolorowego lakieru. Dyspersja pojawi się też, kiedy utwardzisz klasyczny top do hybryd. Możesz ją usunąć poprzez przemycie paznokci wacikiem nasączonym cleanerem.

Do rodziny topów należy produkt typu no wipe. Możesz go znaleźć także pod nazwą dry top. Zastanawiasz się, co to jest top no wipe? To bardzo proste. Nie tworzy się na nim warstwa dyspersyjna, więc nie musisz go przemywać cleanerem. Na gotowy manicure hybrydowy składa się spora ilość drobnych czynności. Jeśli zdarza Ci się o czymś zapomnieć lub po prostu lubisz upraszczać sobie życie, na pewno spodoba Ci się taki sposób na skrócenie całej procedury. Oszczędzisz też ilość zużytych wacików, co jest szczególnie ważne, teraz kiedy wzrasta nasza świadomość o ekologicznym stylu życia.

Zalety topu bez przemywania

Top na hybrydy no wipe pozwala stworzyć na paznokciach bardzo ciekawe efekty w stylu glamour, np. syrenkę, lustro lub szron. Ten ostatni powstaje w wyniku nałożenia pyłku na świeżo zaaplikowany top no wipe i utwardzenia ich wspólnie w lampie. Jeśli lubisz klasyczne stylizacje, możesz wybrać Top Mat No Wipe, który daje matowe, satynowe wykończenie i sprawia, że kolor hybrydy nabiera zupełnie nowego charakteru. Natomiast jeśli wolisz połysk, pokochasz Top No Wipe Let’s Shine - top do hybryd od Cosmetics Zone. Spotęguje on błyszczący efekt i sprawi, że na Twoich paznokciach pojawi się piękna tafla.

No dobrze, ale ile właściwe kosztuje top no wipe do hybrydy? W sklepie lakieryhybrydowe.pl zapłacisz za ten produkt od 39 do 55 zł. Jest on trochę droższy od klasycznego top coatu, którego cena wynosi ok. 25 zł. Pamiętaj jednak, że nie będziesz już potrzebowała cleanera i wacików do przemywania. Top no wipe ma liczne zalety. Ułatwia i skraca pracę nad hybrydą, pozwala stworzyć różnorodne efekty pełne blichtru, a blask, który nadaje paznokciom, jest nie do podrobienia.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%