Zamknij

Twój biust i twoja ciąża to też ich sprawa! Citomed zaprasza na darmowe badania

00.00, 14.02.2018 Artykuł sponsorowany
Skomentuj fot. nadesłane

Spodziewasz się dziecka i chciałabyś zrobić badania prenatalne? Powinnaś zbadać swoje piersi i szukasz najlepszego gabinetu, w którym możesz wykonać mammografię? Jak najszybciej odwiedź Lecznice Citomed! Tam badania prenatalne i mammografię zrobić można za darmo.

Zespół Citomedu zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom swoich pacjentów. Wyjątkową i kompleksową ofertę przygotowano dla kobiet w ciąży, które skończyły 34 lata - w najlepszej lecznicy w Toruniu badania prenatalne mogą one wykonać całkowicie za darmo!

Badania prenatalne są coraz bardziej popularne wśród przyszłych matek. Lekarze potwierdzają, że dzięki tym badaniom nieinwazyjnym można wykryć 95 procent nieprawidłowości genetycznych u płodu. Citomed przygotował specjalną ofertę dla przyszłych rodziców - kompleksowe badania mogą wykonać za darmo kobiety po 34 roku życia!

- Większość dzieci jest zdrowa, a dzięki tym badaniom rodzice mogą dowiedzieć się o tym już dużo wcześniej” – uspakaja swoje pacjentki dr n. med Szymon Bednarek, specjalista położnictwa i ginekologii, perinatolog, koordynator centrum ginekologicznego Nowa Ginekologia w Lecznicach Citomed .

Co należy zrobić, aby zapisać się na te badania? Niezbędne jest skierowanie od lekarza prowadzącego ciążę. Mając je wystarczy skontaktować się z lecznicą. Badanie poprzedzi wywiad genetyczny. Potem panie czeka szereg testów i konsultacji z genetykiem. Poza badaniami krwi, pacjentki mają wykonane USG ciąży, a jeśli zajedzie potrzeba, szczegółowe badania genetyczne. Cały czas uczestniczki testów są objęte pełnoprofilową opieką prenatalną.

To nic nie kosztuje, a może uratować życie i zdrowie twojego dziecka! Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz pod numer telefonu: 695 600 162 i zarejestruj się na badania! Więcej informacji znajdziesz tutaj!

Citomed zaprasza także na mammografię. Badania wykonywane są od poniedziałku do piątku, często również w soboty. Pracownia dysponuje najnowocześniejszych sprzętem wykorzystywanym w diagnostyce. Dzięki temu badanie trwa krócej i jest bardziej komfortowe. Bezpłatne badania mammograficzne lecznica proponuje paniom w wieku od 50 do 69 roku życia, które w ciągu 2 ostatnich lat nie wykonały takiego badania w ramach NFZ. Aby przebadać swoje piersi nie jest potrzebne żadne skierowanie. W celu weryfikacji pacjentki są proszone o podanie numeru PESEL przy rejestracji. Więcej o badaniach mammograficznych tutaj.

Zadzwoń i umów się na badanie! Tel. 56 658 44 77.

Zdrowie twoje i twojego dziecka jest w Twoich rękach! Oba programy są finansowane ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia.

Lecznice Citomed ul. Marii Skłodowskiej-Curie 73. Nowa Ginekologia znajduje się w budynku C. Pracownia Mammograficzne w budynku B.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%