Zamknij

Mąż podciął jej gardło i zostawił w kałuży krwi. Po śmierci Mariki chcą pomóc jej dzieciom

Daniel Wiśniewski Daniel Wiśniewski 19.01, 27.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Zmarła Marika osierociła dwójkę dzieci. W sieci założono specjalną zbiórkę, gdzie zbierane są dla nich pieniądze.

Marika ta 32-letnia matka dwójki dzieci ze Służewa pod Aleksandrowem Kujawskim. W 2021 roku przeżyła atak nożem. Kobieta trafiła do szpitala z podciętym gardłem i niedotlenieniem mózgu. Miała przecięte struny głosowe. Gardło próbował podciąć jej mąż, który zaraz po ataku zabił się, skacząc pod pędzący pociąg.

[ZT]40918[/ZT]

Kobietę cudem udało się uratować, ale od tego czasu walczyła o życie. Niestety stan Marik z dnia na dzień pogarszał się i rodzina liczyła się z najgorszym. 32-latka dusiła się, tchawica i krtań dosłownie się zapadały. Niestety, jak informowaliśmy na portalu Dzień Dobry Toruń, w środę (21 września) Marika zmarła w szpitalu w Toruniu. 

Dzieci straciły rodziców

Marika stała się ofiarą własnego męża, tego feralnego dnia próbował on odebrać jej życie godząc ją wiele razy nożem, podcinając gardło i zostawiając wykrwawiającą się w kałuży krwi pod ich rodzinnym domem w którym były dzieci. 

Właśnie z myślą o nich w sieci organizowana jest zbiórka pieniędzy

- Wspieraliśmy Marike licytacjami, datkami, wydarzeniami organizowanymi, by zebrać środki na rehabilitacje.  Marika odeszła, nie cierpi, już ale cierpią jej dzieci które straciły to co w życiu najważniejsze czyli rodziców. Założyłam zbiórkę właśnie z myślą o dzieciach i mamie Mariki która teraz na swoich barkach ma wszystkie obowiązki związane z wychowaniem oraz utrzymaniem swoich wnuków

- mówi założycielka zbiórki. 

- Zapewnimy im zabezpieczenie finansowe na dalsze życie, każda złotówka to dla nich teraz ogromna forma wsparcia - dodaje. 

Pogrzeb Mariki Dzioby odbył się w poniedziałek (26 września). Trumna z ciałem kobiety została złożona na cmentarzu w Służewie pod Aleksandrowem Kujawskim. Pieniądze na wsparcie jej dzieci można wpłacać TUTAJ.

 

Zobacz także:

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

MatkaMatka

6 0

A czy możecie napisać dlaczego mąż zabił że w w afekcie i sam targnął się na własne życie?
Przedstawiacie jednostronną wersję a nie znacie lub nie chcecie podać powodów złości, strachu i bezsilności męża p. Mariki. Szkoda dzieci, bardzo szkoda ale nie oceniajcie ich ojca skoro nie znacie powodów, dla których posunął się aż do tego czynu. 20:39, 27.09.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Pawel02Pawel02

3 1

NIC nie usprawiedliwia takiego czynu!!! 11:48, 28.09.2022


WaldiWaldi

2 4

Dokładnie moze powodem była zdrada. I może rzad pis cos pomoże ukraincom z miotu bandery jest szczodry ponad miare wiec dla polaczkow tez nieco sypnie 06:25, 28.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%