Zamknij

Wskazali najlepsze korporacje taksówkarskie w Toruniu. Okazuje się, że...

13:35, 22.02.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Depositphotos

Ostatnimi czasy dość sporo mówi się o kierowcach. My, temu tematowi postanowiliśmy się trochę przyjrzeć, ale z drugiej strony. Zapytaliśmy naszych czytelników, która korporacja taxi jest w Toruniu najlepsza i oczywiście godna polecenia. Głosy były różne. 

Przygoda Torunia z taksówkami zaczęła się ponad sto lat temu, kiedy to firma Komnick z Elbląga sprowadziła dwie dorożki samochodowe. Może nie było to szybko, ale za to jak elegancko i z klasą! Na taką taksówkę mogli pozwolić sobie oczywiście najbogatsi, bo kosztowało to dość sporo. Jednak chętnych nie brakowało. 

A jak to wygląda to teraz? Która firma bądź korporacja taksówkarska cieszy się największym uznaniem klientów? Odpowiedzi, które otrzymaliśmy od naszych czytelników są różne. 

Toruń to jedno z bardziej znanych, ale i większych miast położonych w województwie kujawsko-pomorskim. Ze względu na dobrze rozwiniętą linię komunikacyjną transportu publicznego podróżowanie po Toruniu jest stosunkowo proste. Podobno bardziej komfortowa, szybsza, ale czy bezpieczniejsza jest jednak podróż wynajętą taksówką? 

Jak widać po opiniach i komentarzach na grupie „Toruń – zapytaj i dowiedz się!” najczęściej padały nazwy takich korporacji jak: Copernicus Taxi, Mercedes Taxi oaz Hallo Taxi. 

Copernicus taxi na forum było chwalone za naprawdę dobrych kierowców, którzy znają topografię miasta, Mercedes Taxi za wygodne auta, które dowiozą nas na miejsce szybko i bezpiecznie, a jedna z najmłodszych korporacji – Hallo Taxi – za naprawdę przyjemne stawki dla naszego portfela. 

Innymi korporacjami, które przewijały się przez liczne komentarze były np. Plus Taxi i Taxi „Czwórka”, dla których komfort pasażerów jest najważniejszy, dlatego stawiają na naprawdę wysoką jakość usług. 

A wg Was jaka jest najlepsza korporacja taksówkarska w Toruniu? 

[ALERT]1550839732472[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Mario1Mario1

8 0

Dla mnie jest najlepsza arriva , w zime z rogu polnej i grudziackiej do lysomic place 5 zl a w lato kupuje 2 piwa i ide na piechote te 3,8 kilometra co jest na bilecie 16:21, 22.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone