Zamknij
REKLAMA

Toruń i region: 25-letni złodziej w rękach policjantów. Swoje łupy...

13:32, 20.02.2021 | ddtorun.pl
Skomentuj fot. depositphotos
REKLAMA

Toruń i region: 25-letni złodziej w rękach policjantów. Swoje łupy...

Mowa o 25-latku z gminy Lubicz, któremu kryminalni udowodnili dokonanie dziesięciu kradzieży do jednej ze szklarni w Lubiczu Dolnym. Swoje łupy sprzedawał na pobliskich skupach złomu. Część z nich policjanci odzyskali i wkrótce będą mogły wrócić do prawowitego właściciela. Teraz sprawcy grozi do 5 lat więzienia.

Policjanci z Komisariatu Policji w Dobrzejewicach ogłosili zarzut 25- letniemu mężczyźnie z gminy Lubicz, który od początku lutego  kradł elementy metalowe w jednej ze szklarni na terenie Lubicza Górnego.

W miniony weekend policjanci z Komisariatu Policji w Dobrzejewicach w miniony weekend otrzymali informację od właściciela obiektu, że z jednej z obecnie nieczynnych  szklarni zginęły mu elementy metalowe pochodzące z  jednej z taśm produkcyjnych oraz  stalowe części  konstrukcji.

Właściciel straty powstałe kradzieżami określił na kwotę kilkunastu tysięcy złotych. Kryminalni z Dobrzejewic wytypowali, że za tymi kradzieżami  stoi

25-letni mieszkaniec tamtejszej gminy. W ostatnią środę rano doszło do jego zatrzymania.

Policjanci ustalili również, że sprawca skradzione elementy metalowe wywoził  i sprzedawał na kilku pobliskich złomowiskach. Część ze skradzionych przedmiotów odzyskali i wkrótce przedmioty te wrócą do  prawowitego właściciela.  

Podczas przeszukania kryminalni z Dobrzejewic odnaleźli również u mężczyzny 0,09 grama  zielonego suszu. Wstępne testy potwierdziły obecność marihuany.

Podejrzany z ust śledczych usłyszał już 10 zarzutów dotyczących dokonanych kradzieży. Jedenasty dotyczył posiadania narkotyków. Teraz  grozi  mu do 5 lat więzienia.

[ALERT]1613824327555[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%